Конкурс грантів для організацій з підтримки бізнесу від ПРООН

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ivanna Avilova

Конкурс грантів для Організацій Підтримки Бізнесів
Конкурс грантів для організацій з підтримки бізнесу від ПРООН

Програма розвитку ООН запрошує взяти участь у конкурсі грантів для підтримання стійкості організацій з підтримки бізнесу (ОПБ) та підвищення їхньої здатності до надання бізнес-послуг.

Для кого цей конкурс? Для консорціумів організацій з підтримки бізнесу, що мають статус неприбуткової організації, та офіційно зареєстровані в Україні не пізніше січня 2021 року.

Дедлайн подачі проєктних пропозицій: 5 червня 2023 року.

Більше про умови конкурсу: тут.

Також, для усіх бажаючих взяти участь у конкурсі, 26 травня о 16:00 буде проведено онлайн-консультацію, де ви матимете можливість поспілкуватися з нашими експертами, отримати цінні відгуки та отримати практичну інформацію, щодо процедури подачі грантової пропозиції. Реєстрація на консультацію за посиланням.

Конкурс реалізується ПРООН в Україні у співпраці з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH через програму міжнародного співробітництва «ReACT4UA (Використання та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі) / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Конкурс грантів став можливий за рахунок додаткового фінансування від уряду Німеччини. 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії