Конкурс грантів для кримських ЗМІ, які перемістилися на материк

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dinarko

журналістика
Конкурс грантів для кримських ЗМІ, які перемістилися на материк

Центр прав людини ZMINA оголошує конкурс грантів для ЗМІ, які працювали в Криму до окупації і після березня 2014 року перемістилися на материкову частину території України та продовжують висвітлювати кримську проблематику.

Мета проєкту – збільшити кількість і якість точної та об’єктивної інформації про ситуацію і процеси в окупованому Криму, а також життя кримчан на півострові й на материковій Україні.

Гранти для висвітлення кримської проблематики будуть надані на конкурсній основі зареєстрованим громадським організаціям і ЗМІ кримського походження.

Пріоритетами проєкту є матеріали з актуальної кримської проблематики, спрямовані на внутрішньоукраїнську аудиторію, людей, які проживають в окупованому Криму, а також міжнародну спільноту. Створюваний у межах проєкту контент має відповідати професійним журналістським стандартам.

Основні статті витрат у рамках проєкту можуть охоплювати оплату роботи журналістів, редакторів та інші витрати, пов’язані з безпосереднім виробництвом журналістських матеріалів, придбання необхідного обладнання, підтримку висвітлення подій та процесів у Криму англійською, російською, українською та іншими мовами тощо.

Під час оцінювання перевага буде надана проєктним заявкам, які охоплюють створення унікального контенту з Криму, а також містять стратегію розповсюдження контенту в ЗМІ та/або соціальних мережах для максимального привернення уваги аудиторії та збільшення присутності кримської тематики в українському інформаційному просторі.

Тривалість реалізації журналістських проєктів не має перевищувати 12 місяців. Очікуваний час початку проєктів – лютий-березень 2021 року.

Загальний бюджет конкурсу – близько 850 тисяч гривень. Очікується, що проєктні заявки варіюватимуться від 100 до 275 тисяч гривень.

Отримання аплікаційної форми – за запитом на адресу [email protected].

Заповнену заявку для участі в конкурсі необхідно подати до 12 січня 2021 року включно на адресу [email protected].

З додатковими питаннями звертайтеся за номером 067 445 95 43


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у Тендері №17 від 27.11.2020 щодо закупівлі та доставки техніки

В Україні стартвав Конкурс “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”

Тендер щодо закупівлі пекарного обладнання за грантом G-Kra-051 для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Конкурс "Голос громади в місцевому самоврядуванні"

Конкурс на одержання субгранту для покращення доступу ММСП до міжнародних та національних виставкових заходів

Тендер на поставку виробів з деревини та металевих знаків