Конкурс фотографій «Мої улюблені місця Дніпровського району»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс для ЗМІ
Конкурс фотографій «Мої улюблені місця Дніпровського району»

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Відділ молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та за підтримки Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур»,  Української асоціації підтримки творчої молоді проводять районний  конкурс  фотографій «Мої улюблені місця Дніпровського району».

Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 15 років, що мешкають або навчаються у Дніпровському районі м. Києві.

Основні етапи Конкурсу:

Перший – прийом конкурсних робіт (до 1 березня 2021 року включно);

Другий – оцінювання конкурсних робіт, визначення та урочисте нагородження переможців Конкурсу (до 20 березня 2021 року);

Конкурсні роботи  (у форматі JPEG)  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на фото) подаються до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі листа – «Мої улюблені місця Дніпровського району»).

При поданні конкурсної роботи, конкурсанти зобов’язуються попередньо погодити свою участь у Конкурсі зі своїми законними представниками.

Організаційний комітет та Організатори вважають, що конкурсанти та їх законні представники при направленні конкурсної роботи та заявки, дають свою згоду на обробку, збір та розповсюдження відповідної інформації, в тому числі персональних даних, погоджуються на безоплатне розповсюдження розміщення конкурсних робіт, зокрема і у мережі Інтернет; ознайомлені з цим Положенням та погоджуються з його умовами та визнають результати Конкурсу.

Координатор заходу – Єршова Юлія Олександрівна.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс концепцій на Фонд Інноваційних Комунікаційних Досліджень

Конкурс з реалізації проєкту «Центр бізнес консультування» у Вінницькій області

Тендер для закупівель добрив для субреципієнтів субгрантової Програми USAID АГРО

Конкурс на закупівлю послуг з організації проведення заходів

Конкурс на відбір надавача послуг з безпеки

Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає підрядника для проведення капітального ремонту частини нежитлової будівлі у смт. Батьово Закарпатської обл.