Конкурс для Територіальних громад 6-ти областей з розробки Паспорту безпеки громади

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

Архівне фото Херсонського обласного центру зайнятості
Конкурс для Територіальних громад 6-ти областей з розробки Паспорту безпеки громади

Безпека територіальних громад є необхідною умовою життєзабезпечення населених пунктів, дотримання законних прав та інтересів жителів, ефективного функціонування системи керування, економіки, господарства, транспорту і зв’язку, збереження на необхідному рівні параметрів середовища перебування, розвитку соціальної та духовної сфер. 

Питання безпеки перебувають у центрі уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій та установ, підприємців і власників.

Надто важливо, щоб діяльність всіх суб’єктів забезпечення безпеки здійснювалася на основі єдиних поглядів, підходів і загальних принципів, із взаємним врахуванням інтересів, у тісній взаємодії. Одним з напрямків роботи команди проєкту «Шерифи для нових громад» – допомога органам самоврядування у розробці Програм з безпеки та правопорядку, саме таких, які відповідають потребам та очікуванням місцевих жителів. Пілотною у цьому напрямку стала Хрестівська територіальна громада Херсонської області.

З метою досягнення даної цілі оголошуємо конкурс для Територіальних громад Херсонської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської та Хмельницької областей з розробки Паспорту безпеки громади.

Діяльність включає:

  • допомогу в розробці і реалізації цільових програм по забезпеченню комплексної безпеки громади та захисту від конкретних загроз;
  • супроводження громад щодо організації діяльності органів місцевого самоврядування, державної влади, правоохоронних органів, органів забезпечення безпеки по протидії існуючим загрозам, мінімізації і ліквідації наслідків їхніх проявів;
  • консультування щодо прийняття рішень з питань забезпечення безпеки в громаді.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням

Останній термін реєстрації учасників: 20 серпня 2021 року

Переможців конкурсу буде повідомлено електронним листом.

Всі заходи проводитимуться в рамках спільного проєкту БО “Фонд милосердя та здоров’я та ГО “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” – “Шерифи для нових громад” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать авторам і можуть не співпадати з позицією Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Детальніше про проєкт “Шерифи для нових громад” можна дізнатися на нашому сайті https://sheriffua.org/ , а також, підписавшись на нашу Фейсбук сторінку https://www.facebook.com/ukrainiansheriff

Публікація підготовлена в рамках проекту “Шерифи для нових громад” за фінансової підтримки у 2018-2019 роках Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. З 2019 року проект реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров’я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його автору і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»