Конкурс для релігійних організацій з організаційного розвитку

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс для релігійних організацій з організаційного розвитку

Зараз, коли релігійні організації, особливо потребують підтримки, фонд Renovabis та Українська Соціальна Академія об’єднали свої зусилля, щоб допомогти релігійним організаціям подолати виклики, які виникли через кризу.

Ми приймаємо заявки від релігійних організацій на участь в програмі організаційного розвитку “Команда професіоналів”. 

Програма створена для підтримки релігійних організацій та покликана зробити роботу організацій більш ефективною. Організації, які пройшли відбір, отримають підтримку від Української соціальної академії та Фонду Renovabis.

Організації-переможці отримають професійні консультації фінансистів і юристів, експерти проаналізують програмну діяльність організації; допоможуть запровадити і переглянути системи обліку та фінансового планування для стабільного розвитку організації; проведуть стратегічні сесії. Також для організацій передбачений HR-консалтинг. 

В релігійних організацій з’явилося багато нових викликів. Економічна ситуація змушує переглядати бюджети, перерозподіляти засоби, боротися з невизначеністю та невідомістю.

Програма “Команда професіоналів” – це шанс в турбулентних умовах отримати екстрену допомогу від професіоналів та великого бізнесу. Скористайтеся сповна цією можливістю!

Фонд Renovabis покриває 90% вартості консультації та написання стратегії організації, тому організаційний внесок для участі складає 7 000 грн.

Кінцевий термін подачі заявок для участі: 1 червня 2020 року.

Залиште заявку на http://do-good.tilda.ws/,  а далі діяти будемо ми!

Більше інформації про програму на сайті http://do-good.tilda.ws/ або за телефоном +380674645744


Останні публікації цього розділу:

2 нові грантові конкурси для зміцнення інфраструктури громадського сектору

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»