Конкурс для освітніх менеджерів територіальних громад Чернігівської та Сумської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Конкурс для освітніх менеджерів територіальних громад Чернігівської та Сумської областей

Запрошуємо представників органів управління освітою територіальних громад Чернігівської та Сумської областей,  заступників голів ТГ або відповідальних за освітній напрямок в ТГ, до участі в проєкті “Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах”, що впроваджується ГО “Орієнтир HUB” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

 Мета проєкту:

  •       Підтримати професійною експертизою розвиток управлінського потенціалу та лідерської спроможності  керівників та фахівців органів управління освітою в територіальних громадах;
  •       Підсилити навички представників ТГ для прийняття обґрунтованих рішень щодо управління освітньою мережею в територіальній громаді, аналізу законодавства щодо розподілу повноважень, функціонування освіти та бюджетних відносин;
  •    Допомогти підготуватись до проходження інституційного аудиту закладам освіти та органам управління освітою територіальних громад.

Відбір громад-учасниць проводитиметься серед ТГ Чернігівської та Сумської областей, що мають більше 4 000 жителів та сформований орган  управління освітою. Для 10-ти відібраних  громад проєкт пропонує комплексну програму підвищення спроможностей, що складається із 7-ми навчальних семінарів, що проходитимуть в онлайн режимі, та наступною консультативною підтримкою. 

Заявники подають на участь у проєкті групову заявку від громади та мотиваційний лист. Від громади у навчанні можуть брати участь мінімум 3 уповноважені особи, кількість зацікавлених учасників від громади може бути більшою.

Проведення тренінгів заплановане в період з січня 2022 року по вересень 2022 року.

До участі в проєкті запрошуються профільні заступники голів ТГ, представники органів управління освітою територіальних громад, та директори закладів загальної середньої освіти з Чернігівської та Сумської областей.

Учасники тренінгу отримають знання у сфері аналізу освітніх мереж територіальних громад, стратегічного планування розвитку освіти та інституційного аудиту, як інструменту стратегічного планування, можливостей фінансування освіти в громадах, проведення тендерних процедур, комунікаційної діяльності менеджерів освіти, що допоможуть стратегічно мислити та формувати місцеву освітню політику з урахуванням особливостей регіону та потреб громади.

Продуктом співпраці стане напрацювання алгоритму підготовки закладу освіти до проходження ним інституційного аудиту, надання підтримки ОУО в процесі проходження аудиту, та аналіз рекомендацій ДСЯО щодо створення якісного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти громади, розміщення кращих практик проходження інституційного аудиту, опрацьованих в рамках реалізації проєкту, в онлайн-біліотеці на сайті https://decentralization.gov.ua/.

Як взяти участь:

  • заповнити анкету – за посиланням:  https://forms.gle/9jLzDpxARMza2LJo9
  • написати мотиваційний лист – до 2 сторінок, з підписом голови ОУО у форматі PDF.

Всі документи, включаючи мотиваційний лист, подаються в електронному вигляді.

За рішенням конкурсної комісії представники відібраних громад будуть  запрошені на он-лайн співбесіди. Відібрані ТГ мають надати гарантійний лист за підписом голови громади.

Прийом заявок триватиме по 5 січня 2021 року (включно).

При виникненні питань стосовно проєкту, будь ласка, пишіть на електронну адресу: [email protected] 

Проект «Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах» реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: надаємо гранти для проєктів у сфері “зеленої” енергетики

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу в Запорізькій та Миколаївській областях

Реєстрація на групи психологічної самодопомоги для представників/ць громадських організацій та ініціатив

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей

Тендер на закупівлю послуг з розробки бренду національного проєкту управління інноваціями для цілей Проєкту USAID Кібербезпека

Тендер на закупівлю напівавтоматичного біохімічного аналізатора