Конкурс для органів місцевого самоврядування (ОМС)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


2
Конкурс для органів місцевого самоврядування (ОМС)

ГС “Центр розвитку інновацій” за підтримки Центру демократії та верховенства права (CEDEM), Реанімаційного Пакету Реформ оголошують конкурс з відбору органів місцевого самоврядування (далі – ОМС) для участі у проекті “Адвокація громадського бюджету для успішної реформи децентралізації”, який реалізується в межах Програми Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства в Україні».

Дедлайн подачі заявок – до 18 червня 2018 року

Мета Проекту – сприяти містам-практикам громадського бюджету (участі) у його розвитку, як інструменту розвитку місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені ОМС.

У межах конкурсу заплановано відібрати 5 ОМС, які візьмуть участь у Проекті.

ОМС-переможці отримають:

- експертизу щодо стану розвитку місцевого бюджету участі та консультації щодо його розвитку. Зокрема, щодо:

  • організаційно-юридичних питань;
  • відповідних ІТ-інструментів;
  • та комунікації.

- можливість організувати спільно з нашими експертами відповідні тренінги та публічні консультації, а також – взяти участь у воркшопі, який відбудеться у Столиці та об’єднає основних учасників Проекту;

- методичний посібник з рекомендаціями щодо розвитку ГБ та аналітичний звіт щодо викликів громадського бюджету (участі) та їх подолання в ОМС-учасниках Проекту.

ГС “Центр розвитку інновацій” (www.cid.center) – провідна експертна організація у сфері електронної демократії, глибоко обізнана у сфері Громадського бюджету, петицій, звернень, публічних консультацій, ІТ та місцевої демократії, фінансів. Прикладом її успішного проекту є співпраця у цих сферах з МОВ та ОМС міста Києва.

Для участі у конкурсному відборі уповноважений представник ОМС повинен заповнити відповідну реєстраційну форму та гарантувати, у разі відбору, готовність надати всю необхідну інформаційну та організаційну підтримку команді Проекту.

Перевага під час відбору надаватиметься тим ОМС, керівники яких висловлять особисту зацікавленість у розвитку е-демократії, в яких сформована Коаліція громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ(РПР) та/або ОМС вкажуть найбільш переконливі аргументи щодо необхідності реалізації даного Проекту саме в їх громаді.

Перелік Регіональних коаліцій громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ (РПР): Рада Реформ Рівного, Харківська Реформаторська Коаліція, Вінницьке Партнерство Реформ, Коаліція Реформ Богуславщини, Тернопільський Центр Реформ, Хмельницька Рада Реформ, Рада Експертів (Кропивницький), Сумська Рада Реформ, Об’єднання громадських організацій «Полтава», Львівська Рада Реформ, Запорізька Рада Реформ, Одеська Рада Реформ, Коаліція «Дніпровські Реформи», Об’єднання громадських організацій «Черкаси», Коаліція громадських організацій в Кривого Рогу, Реформаторська коаліція Чугуївщини, Хмільницьке партнерство громадських організацій, Коаліція ГО «Херсонщина до стандарту 5 зірок».

Строк завершення Проекту: жовтень 2018 року

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму до 18 червня 2018 року включно!

У разі виникнення запитань:

  • контактний телефон: +380974092823(Анна Ємельянова)
  • е-пошта: info[at]cid.center
  • Facebook: www.facebook.com/cidnaukma/


Останні публікації цього розділу:

Тендер МОМ на проведення тренінгів для членів ініціативних груп громад для подальшої реалізації компоненту соціального згуртування у громадах Дніпропетровської, Київської та Львівської областей

Конкурс грантів "Сприяння впровадженню реформи місцевого самоврядування через розвиток місцевої демократії"

Стипендії для навчання в університетах США — Fulbright Graduate Student Program

Конкурс з технічного аналізу та обґрунтування підготовки ТЕО, з метою залучення пільгового кредитування та грантового фінансування проектів модернізації водопостачання та водовідведення

Конкурс на створення публічного простору від "Місто-сад"

Послуги з розробки матеріалів та проведення тренінгів "Індексне тестування: залучення партнерів до отримання ПТВ"