Конкурс: Агенція “Або” запустить інтернет-видання ще у 13 містах. Шукаємо команди!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


bilka_klyche
Конкурс: Агенція “Або” запустить інтернет-видання ще у 13 містах. Шукаємо команди!

Агенція розвитку локальних медіа “Або” (проект ГО “Дирижабль”) шукає 13 мотивованих команд із невеликих міст України (7-250 тисяч населення), які безкоштовно отримають сучасні сайти та менторську підтримку.

Подавати заявки можуть екс-комунальні та приватні медіа, які досі не мають власних сайтів або хочуть осучаснити існуючі. Також ми приймаємо колективні заявки від 2-3 редакцій з сусідніх містечок, які готові створити спільне для кількох районів або ОТГ інтернет-видання. А ще — від місцевих підприємців, які готові профінансувати запуск незалежного медіа свого міста. 

The City_web_sites

Агенція “Або” надає сайт на платформі The City. Це сучасна верстка, адаптивний дизайн (зручно читати та смартфонах і планшетах), можливість самостійно налаштовувати сайт — додавати розділи, блоки, змінювати їхнє розміщення та вигляд. На платформі The City вже працюють 27 міських видань, запущених в рамках подібних проектів протягом останніх двох років — детальніше про це читайте тут.

За учасниками закріплюються ментори — досвідчені редактори і медіаменеджери, які мають успішний досвід роботи у місцевих медіа. Вони спільно з редакціями розроблять реалістичні плани розвитку інтернет-видань: пошук джерел прибутку, нові формати реклами та матеріалів, осучаснення стилістики редакційних текстів, пошук нових форматів матеріалів, робота з соціальними мережами.  

Ментори у щоденному режимі працюють з редакцією, допомагають впроваджувати план розвитку, організовують тренінги з відомими редакторами та журналістами. Тісна співпраця з менторами та готовність відмовитися від застарілих підходів до роботи — обов’язкова умова участі у проекті.  

Ось сюжет UA:Чернігів про нашу першу об’єднану редакцію, яку запустили торік — Сусіди.City (міста Мена та Корюківка на Чернігівщині). І про те, як ми з ними працюємо, чим займається ментор, що таке Редакційні батли (новим учасникам проекту теж доведеться пройти це випробування) і чому редакторка сайту прокидається і засинає з Google Analytics. 

Для участі у проекті до 1 липня слід:

З редакціями, які увійшли в шорт-лист кандидатів на перемогу, зв’яжуться після 1 липня.

Учасників проекту обиратимуть ментори на основі анкет, тестових завдань, співбесіди скайпом та оцінки потенціалу вашого міста і команди.  

Критерії відбору:

  • Можливість призначити журналіста або редактора, яка займатиметься розвитком інтернет-видання, та наявність ресурсів на це
  • Наявність у команді комерційного менеджера або готовність взяти його на роботу
  • Готовність виконувати план розвитку видання.
  • Фінансова стабільність видання

За додатковими питаннями звертайтеся: на нашу Facebook-сторінкуПрочитати більше про проект можна тут або тут


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"