Конкурс адвокаційних грантів проєкту ESU (Emergency Support to Ukraine)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ERIM2022

vRObluC4_400x400
Конкурс адвокаційних грантів проєкту ESU (Emergency Support to Ukraine)

Надзвичайна підтримка українського громадянського суспільства,  незалежних ЗМІ, незалежних громадських діячів\чок

Emergency Support to Ukraine – це регіональний проект, який реалізує ERIM та фінансується Європейським Союзом. Проект спрямований на зміцнення стабільності та ефективності українського громадянського суспільства, незалежних ЗМІ, незалежних активістів та журналістів. Більше інформації про ERIM, місію, візію, мету та команду, ви можете знайти тут ї про проєкт тут

Ми хочемо підтримати ОГС, незалежні медіа, працівників культури, а також  представників цих організацій та\чи незалежних активістів, які потребують підтримки внаслідок війни в Україні, щоб продовжувати та розвивати свою роботу. 

Ми пропонуємо гранти для ОГС, незалежних ЗМІ, соціальних підприємств і культурних організацій для підтримки ініціатив з адвокації та медіа-кампаній, включаючи (але не обмежуючись) медіа-кампанії та адвокаційну діяльність у таких сферах:

  • Права ЛГБТКІ+ в умовах війни
  • Права ВПО та біженців

Ми заохочуємо співпрацю між ЗМІ та іншими ОГС, а також партнерство між різними організаціями та представниками громадянського суспільства (включно з українськими ОГС та ОГС в приймаючих країнах).

Важливо відзначити, що план дій проекту може бути гнучким і потенційно переглядатися з вами після відбору, враховуючи швидкі зміни в країні та суспільстві.

Розглядатимуться заявки на суму від 5 000 до 15 000 Євро.

Підтримка може тривати до 3-12 місяців.

ЯК ПОДАТИСЯ ДО УЧАСТІ:

  • Апліканти повинні надіслати аплікаційну форму українською або англійською мовою на адресу [email protected] із зазначенням у темі електронного листа назви грантового конкурсу.

Заявки будуть прийматися до 28 лютого 2023.

Щоб отримати додаткову інформацію, ви можете переглянути Посібник для підготовки проєктних пропозицій.

Якщо у вас виникли додаткові питання або уточнення, ви можете звернутися до  [email protected] 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання