Конкурс: 10 місцевим редакціям допоможуть запустити сучасні інтернет-видання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


marvin-meyer-571072-unsplash
Конкурс: 10 місцевим редакціям допоможуть запустити сучасні інтернет-видання

Агенція розвитку локальних медіа “Або” (проект ГО “Дирижабль”) шукає 10 мотивованих редакцій з невеликих міст України (7-250 тисяч населення), які безкоштовно отримають сучасні сайти та річну менторську підтримку.

Подавати заявки можуть екс-комунальні та приватні медіа, які досі не мають власних сайтів або хочуть осучаснити існуючі. Також ми приймаємо колективні заявки від 2-3 редакцій з сусідніх містечок, які готові створити спільне для кількох районів або ОТГ інтернет-видання. 

The City_web_sites

Агенція “Або” надає сайт на платформі The City. Це сучасна верстка, адаптивний дизайн (зручно читати та смартфонах і планшетах), можливість самостійно налаштовувати сайт — додавати розділи, блоки, змінювати їхнє розміщення та вигляд. На платформі The City вже працюють 9 міських видань, запущених торік в рамках аналогічного проекту — детальніше про це читайте тут.

З цим, а також розробкою додаткових функцій, протягом року допомагатиме веб-розробник — його роботу оплачує “Або”. На тих же умовах кожна редакція безкоштовно отримує дизайнера, який готуватиме інфографіку, ілюстрації, картинки для соціальних мереж.  Також ми оплачуємо рекламу інтернет-видання у соціальних мережах.

За учасниками будуть закріплені ментори — досвідчені редактори і медіаменеджери, які мають успішний досвід роботи у місцевих медіа. Вони спільно з редакціями розроблять реалістичні плани розвитку інтернет-видань: пошук джерел прибутку, нові формати реклами, осучаснення стилістики редакційних текстів, пошук нових форматів матеріалів, робота з соціальними мережами.  

Протягом року ментори у щоденному режимі працюють з редакцією, допомагають впроваджувати план розвитку, організовують тренінги з відомими редакторами та журналістами.

Тісна співпраця з менторами та готовність відмовитися від застарілих підходів до роботи — обов’язкова умова участі у проекті.   

Для участі у проекті до 15 липня слід:

ВАЖЛИВО. Будьте максимально чесними та реалістично оцінюйте можливості вашої редакції, заповнюючи анкети. Не прикрашайте і не применшуйте. Всі відповіді є конфіденційними, ми не будемо передавати їх у треті руки чи оприлюднювати, але використаємо для узагальнення даних (приміром, про середній рівень зарплат регіональних журналістів). Подібну статистику (без прив’язок до окремих видань) ми можемо публікувати — ваші відповіді допоможуть нам ще краще зрозуміти регіональний медіаринок.  

З редакціями, які увійшли в шорт-лист кандидатів на перемогу, зв’яжуться 20 липня.

Учасників проекту обиратимуть ментори на основі анкет, тестових завдань, співбесіди скайпом та оцінки потенціалу вашого міста і команди.  

Критерії відбору:

  • Можливість призначити журналіста або редактора, яка займатиметься розвитком інтернет-видання, та наявність ресурсів на це
  • Наявність у команді комерційного менеджера або готовність взяти його у штат буде перевагою
  • Готовність виконувати план розвитку видання.
  • Існування на ринку не менше 3-х років.
  • Фінансова стабільність видання.

За додатковими питаннями звертайтеся: на нашу Facebook-сторінкуПрочитати більше про проект можна тут або тут

Проект впроваджується за підтримки NED (National Endowment for Democracy / Національного фонду на підтримку демократії).


Останні публікації цього розділу:

Відкрита Грантова Програма №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

Тендер на закупівлю послуг комунікаційного супроводу проєкту

Тендер на закупівлю сертифікатів

Розроблення електронної системи еРиба

Тендер на закупівлі паливних брикетів

RFQ_UA-14_2023 Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки