Конкурс: 10 місцевим редакціям допоможуть запустити сучасні інтернет-видання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


marvin-meyer-571072-unsplash
Конкурс: 10 місцевим редакціям допоможуть запустити сучасні інтернет-видання

Агенція розвитку локальних медіа “Або” (проект ГО “Дирижабль”) шукає 10 мотивованих редакцій з невеликих міст України (7-250 тисяч населення), які безкоштовно отримають сучасні сайти та річну менторську підтримку.

Подавати заявки можуть екс-комунальні та приватні медіа, які досі не мають власних сайтів або хочуть осучаснити існуючі. Також ми приймаємо колективні заявки від 2-3 редакцій з сусідніх містечок, які готові створити спільне для кількох районів або ОТГ інтернет-видання. 

The City_web_sites

Агенція “Або” надає сайт на платформі The City. Це сучасна верстка, адаптивний дизайн (зручно читати та смартфонах і планшетах), можливість самостійно налаштовувати сайт — додавати розділи, блоки, змінювати їхнє розміщення та вигляд. На платформі The City вже працюють 9 міських видань, запущених торік в рамках аналогічного проекту — детальніше про це читайте тут.

З цим, а також розробкою додаткових функцій, протягом року допомагатиме веб-розробник — його роботу оплачує “Або”. На тих же умовах кожна редакція безкоштовно отримує дизайнера, який готуватиме інфографіку, ілюстрації, картинки для соціальних мереж.  Також ми оплачуємо рекламу інтернет-видання у соціальних мережах.

За учасниками будуть закріплені ментори — досвідчені редактори і медіаменеджери, які мають успішний досвід роботи у місцевих медіа. Вони спільно з редакціями розроблять реалістичні плани розвитку інтернет-видань: пошук джерел прибутку, нові формати реклами, осучаснення стилістики редакційних текстів, пошук нових форматів матеріалів, робота з соціальними мережами.  

Протягом року ментори у щоденному режимі працюють з редакцією, допомагають впроваджувати план розвитку, організовують тренінги з відомими редакторами та журналістами.

Тісна співпраця з менторами та готовність відмовитися від застарілих підходів до роботи — обов’язкова умова участі у проекті.   

Для участі у проекті до 15 липня слід:

ВАЖЛИВО. Будьте максимально чесними та реалістично оцінюйте можливості вашої редакції, заповнюючи анкети. Не прикрашайте і не применшуйте. Всі відповіді є конфіденційними, ми не будемо передавати їх у треті руки чи оприлюднювати, але використаємо для узагальнення даних (приміром, про середній рівень зарплат регіональних журналістів). Подібну статистику (без прив’язок до окремих видань) ми можемо публікувати — ваші відповіді допоможуть нам ще краще зрозуміти регіональний медіаринок.  

З редакціями, які увійшли в шорт-лист кандидатів на перемогу, зв’яжуться 20 липня.

Учасників проекту обиратимуть ментори на основі анкет, тестових завдань, співбесіди скайпом та оцінки потенціалу вашого міста і команди.  

Критерії відбору:

  • Можливість призначити журналіста або редактора, яка займатиметься розвитком інтернет-видання, та наявність ресурсів на це
  • Наявність у команді комерційного менеджера або готовність взяти його у штат буде перевагою
  • Готовність виконувати план розвитку видання.
  • Існування на ринку не менше 3-х років.
  • Фінансова стабільність видання.

За додатковими питаннями звертайтеся: на нашу Facebook-сторінкуПрочитати більше про проект можна тут або тут

Проект впроваджується за підтримки NED (National Endowment for Democracy / Національного фонду на підтримку демократії).


Останні публікації цього розділу:

Конкурс із розробки та впровадження інформаційно-комунікаційної кампанії

Конкурс на консультаційні послуги з питань трансформації фінансової звітності за МСФЗ

Тендер на закупівлю павільйонів (МАФів) і систем очистки та розливу води

Тендер на розробку стратегічного та операційного планів організації

Пропозиції щодо підвищення стійкості електроенергетичної системи

Набір на тренінг для ЗМІ про діяльність органів самоорганізації населення, підготовку журналістських розслідувань та журналістику рішень