Командні студентські змагання з ефективного вирішення спорів – 2020

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
RoksolanaMelnyk

Оголошення1-min (1)
Командні студентські змагання з ефективного вирішення спорів – 2020

Оголошення1-minКоординатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Національною асоціацією медіаторів України проводить змагання з ефективного вирішення спорів серед студентів закладів вищої освіти (ЗВО) третього і четвертого рівнів акредитації. Під час змагань 12 студентських команд матимуть змогу продемонструвати та удосконалити навички з пошуку порозуміння, роботи з інтересами та ведення переговорів, а також зрозуміти дієвість медіації на практичних прикладах. Усім учасникам Команд будуть вручені сертифікати про участь у змаганнях. Змагання проходитимуть українською мовою та відбудуться у м. Києві.

Етапи проведення змагань

Підготовка та проведення змагань відбуватимуться у п’ять етапів:

 1. подання заявок (за посиланням нижче) – з 3 до 30 вересня 2019 року;
 2. відбір заявок організаторами та оприлюднення результатів відбору – до 15 жовтня 2019 року;
 3. проведення у Києві тренінгу для тренерів відібраних команд для кращого розуміння суті та перебігу змагань – 6-8 листопада 2019 року;
 4. підготовка команд до змагань на основі матеріалів, наданих організаторами – листопад 2019 року – січень 2020 року;
 5. проведення змагань у першій половині лютого 2020 року (точні дати будуть повідомлені пізніше):
 • вступний інструктаж для учасників змагань – 1-й день;
 • участь команд у чотирьох обов’язкових відбіркових раундах – 2-й та 3-й дні;
 • півфінали та фінал – 4-й день.

У кожному раунді змагатимуться дві команди, кожна з яких представлятиме одну зі сторін конфлікту, описаного у матеріалах для учасників. Від кожної команди в раунді братимуть участь дві особи, які грають ролі клієнта і юриста. Обом командам під час раунду допомагатиме безсторонній медіатор. Чотири команди, які за результатами обов’язкових відбіркових раундів наберуть найбільшу кількість балів, змагатимуться у двох півфіналах. Переможці обох півфіналів боротимуться за перемогу у фіналі. Кожний раунд судитимуть професійні медіатори, судді, юристи.

Оголошення1-min

Вимоги до команд для участі у змаганнях

Відбір команд буде здійснюватися на основі таких критеріїв:

 • наявність однієї сталої команди у складі від двох до трьох студентів і тренера-викладача, які представляють один ЗВО України. Щонайменше один студент з команди має навчатися за спеціальністю «право», «міжнародне право». Тренером команди може бути викладач (у штаті чи за сумісництвом), який викладає на факультеті, студентом якого є принаймні один з учасників команди;
 • мотиваційний лист від команди (обсягом 4-5 тис. знаків з пробілами), в якому обґрунтовується та описується:
 • бажання команди взяти участь у змаганнях;
 • бачення команди щодо наявних перешкод і можливостей для розвитку альтернативних методів вирішення спорів в Україні;
 • внесок команди та / або її членів у розвиток альтернативних методів вирішення спорів в Україні у майбутньому.
 • додана до заявки скан-копія листа від керівництва факультету чи ЗВО щодо підтримки участі команди у змаганнях та готовності визначеного викладача бути тренером команди; команди, які будуть відібрані для участі у змаганнях, зобов’язуються надати оригінал листа на вимогу організаторів;
 • перевага надаватиметься командам, які представляють ЗВО, в яких навчальними планами передбачено і здійснюється викладання спеціалізованих курсів, присвячених альтернативним методам урегулювання спорів.

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

Організатори обирають та затверджують команди у складі, зазначеному в заявці на участь. Склад команди має бути сталим і незмінним протягом усього періоду змагань. Якщо склад команди буде змінений без поважних та обґрунтованих причин, команда може бути дискваліфікована. 

Витрати, пов’язані з участю

Участь у змаганнях є безкоштовною. Координатор проектів ОБСЄ в Україні відшкодовує транспортні витрати, а також забезпечує проживання і харчування на період участі тренерів у тренінгу 6-8  листопада 2019 року в м. Києві, а також участі команд у змаганнях у лютому 2020 року.

Як подати заявку

Якщо Ви бажаєте взяти участь у змаганнях, заповніть заявку на участь за цим посиланням: https://forms.gle/EAP5U3hb4JN8PyoT6. Інші форми подання заявок не приймаються.

Кінцевий термін подання заявок: 30 вересня 2019 року.

Про результати розгляду заявок буде повідомлено до 15 жовтня 2019 року.

Контактна інформація

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Наталії Мазаракі на електронну пошту: [email protected].

Ініціатива реалізується у рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» за фінансової підтримки Уряду Болгарії, Міністерства міжнародних справ Канади, Уряду Литви, Ліхтенштейна, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, Японії.


Останні публікації цього розділу:

Набір учасників на тренінг з політичної ідеології та теорії для політичних активістів

Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

Постачальник послуги редагування текстів

Запит щодо надання послуг страхового брокера із супроводу договору добровільного корпоративного медичного страхування

Тендер на надання послуг перекладу для проекту USAID "Трансформація комунікацій", Кімонікс Інтернешнл Інк.