Кейс: Нове життя для садиби Михайла Чайковського

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DariaZakrevska

URCC---Гришковецькаl-1
Кейс: Нове життя для садиби Михайла Чайковського

Вирішуй кейс від Гришковецької ТГ та запусти реальний проєкт в історичній садибі. У громади є запит на збереження, відродження та розвиток об’єкта — допоможи їм ідеями.

Війна підвищила зацікавленість українців в пошуку цікавих історичних осіб та популяризації їхньої спадщини. Так відбувається і з маєтком Чайковського у Гришковецькій ТГ. Наразі є запит на збереження, відродження та розвиток — пропонуй свої ідеї змістовного наповнення обʼєкта.

Ментори кейсу будуть підказувати та направляти, щоб хороша ідея стала дієвим проєктом. Переможці пройдуть тренінгову програму з підготовки грантової заявки зі свого проєкту та зможуть подати його на потенційне фінансування.

Маєш ідеї, що організувати в історичній садибі? Реєструйся на кейс: https://bit.ly/3eitbi2

Дедлайн вирішення кейсу: 16 жовтня. Чемпіонат проходить онлайн, фінал — у Києві.

Маєш питання? Пиши [email protected]

Матеріали проєкту доступні для користувачів програм зчитування. На подіях передбачена присутність перекладача жестовою мовою.

Проєкт «Ukraine Recovery Case Championship» реалізовується в рамках програми «Мріємо та діємо».


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2