IREX в Україні оголошує конкурс на проєктні пропозиції проєкту “На зв’язку”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
UNITY

На зв'язку
IREX в Україні оголошує конкурс на проєктні пропозиції проєкту “На зв’язку”

Вітання! 

IREX в Україні запрошує українські недержавні організації (НДО) подати проєктні пропозиції для проєкту «На зв’язку!». Цей проєкт – частина 5-річної програми «Мріємо та діємо», що реалізується IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

IREX сприятиме об’єднанню шкіл в різних регіонах України для реалізації онлайн-програм з обміну, що просувають цілі «Мріємо та діємо», а саме – залучення молоді до процесів ухвалення рішень і розв’язання проблем на національному та місцевому рівнях; посилення потенціалу української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. 

Максимальна сума грантів – близько 30 000 доларів США для проєктів тривалістю до восьми місяців, але комісія з відбору розглядатиме заявки на більш тривалий період, якщо це буде обґрунтовано. Запуск проєктів очікується з травня 2021 р.

Кінцевий термін подачі: Проєктні пропозиції англійською та українською мовами з позначкою проєкт «На зв’язку!» мають бути подані не пізніше 15 березня, 18:00 (за київським часом). 

Будь-які запитання щодо процесу подання заявок надсилайте на адресу: contact.mriemotadiemo@irex.org до 1 березня, відповіді будуть опубліковані 4 березня. 

Пропозиції слід надсилати в електронному форматі на адресу: contact.mriemotadiemo@irex.org 

Більше про грантові можливості IREX можна прочитати ось тут – https://www.mriemotadiemorazom.org/

Детальніше з умовами подачі проєктної пропозиції для проєкту «На зв’язку» можна ознайомитися тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу з фандрейзингової стратегії, фасилітованих сесії з фандрейзингової стратегії та консультацій щодо доопрацювання фандрейзингової стратегії

Тендер на виготовлення поштомату в рамках грантової угоди RFQ -2020-002-1

Конкурс на послуги усного послідовного перекладу в Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді»

Розробка тренінгових онлайн курсів на тему жіночої політичної участі та лідерства, а також гендерно чутливого управління

Тендер на забезпечення Програми USAID DOBRE послугами медичного страхування

Закупівля сертифікатів для отоварення у мережі супермаркетів Львівської області