Інституційні гранти для молодіжних організацій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MicrosoftTeams-image (1)
Інституційні гранти для молодіжних організацій

Програма «Мріємо та діємо» оголошує конкурс на отримання інституційних грантів для українських молодіжних організацій, а також організації, які працюють із молоддю та підтримують молодіжне лідерство задля формування української ідентичності, заснованої на цінностях аби такі організації могли мати довготерміновий вплив в Україні.

Нагадуємо, що цілі програми «Мріємо та діємо» такі:  

Ціль 1: розширення економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри.
Ціль 2:  підвищення громадянської активності молоді – участі у прийнятті рішень та розвитку громад.
Ціль 3: посилення потенціалу молоді бути рушійною силою українського плюралізму та розбудови поваги до різноманітності.
Ціль 4: дослідження та вивчення даних, тенденцій та підходів, пов’язаних із молоддю, що визначають молодіжну політику та зміст програми.

Інституційні гранти мають відповідати цілям програми та бути спрямовані на національні чи регіональні організації, які мають потенціал для просування національної молодіжної політики, поділяють принципи та цінності програми «Мріємо та діємо», але не повністю сформовані та потребують підтримки розвитку їхнього організаційного потенціалу.

IREX заохочує діяльність, спрямовану на залучення молоді та на лідерство у розв’язанні проблем, пов’язаних із громадами, та на просування гендерної рівності й соціальної інтеграції, розмаїття, плюралізму.

Основна підтримка

Ґрунтуючись на результатах початкового етапу підтримки (прагнення підвищити продуктивність, якість розроблених результатів та рекомендації консультантів), IREX пропонуватиме більш довготермінову щорічну основну підтримку на термін до тридцяти чотирьох (34) місяців, яка передбачатиме:

  1. Суму до 100 000 дол. США, яка щорічно поновлюється, відповідно до чіткого та вимірного плану підвищення ефективності діяльності організації. План буде містити п’ятирічне стратегічне бачення та конкретні цілі щодо нарощування ключового потенціалу (персонал та системи) та ефективності (вимірювані результати діяльності) відповідно до місії організації. Рівні фінансування будуть узгоджені з конкретними результатами виконання плану (разом із запропонованими покращеннями в управлінні проєктами, застосуванні принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії (ГРСІ) та/або оптимізацією роботи фінансових систем), рамками результатів та загальним бюджетом організації на період виконання.
  2. Постійну тісну координацію з командою IREX під час розробки, впровадження та моніторингу комплексного робочого плану покращення ефективності організації, включно з технічною підтримкою досягнення фінансової стійкості.
  3. Продемонстрований прогрес порівняно з контрольними показниками річних результатів організаційної спроможності та ефективності діяльності (як інституційних, так і програмних), розроблених і затверджених на початковому етапі.

Вимоги та умови можна знайти тут.

Відповіді на запитання тут.

Кінцевий термін подачі заявки – 22 грудня 2021 року до 18:00 за місцевим часом у Києві


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів

Конкурс Мінігрантів для неприбуткових організацій

Конкурс на відбір надавачів/ок послуг із стенографічного запису

Тендер серед постачальників послуг з розробки онлайн гри

Літературний конкурс «Богуславська мініатюра» до 139-ї річниці переїзду Марка Вовчка до Богуслава