ІІ-го Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Бізнес і права людини: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» (продовжено)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант (2)
ІІ-го Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Бізнес і права людини: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» (продовжено)

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії проводять ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі Конкурс).

Конкурс спрямований на популяризацію в Україні підходу ООН, заснованого на правах людини, та Керівних принципів ООН з питань бізнесу і прав людини шляхом сприяння активізації та підтримки науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, поваги і захисту прав людини у сфері бізнесу в умовах війни та повоєнного відновлення в Україні, включно шляхом реалізації Плану відновлення України, виконання та вдосконалення відповідних галузевих політик і нормативно-правових актів.

До участі в Конкурсі запрошуються: 

– здобувачі вищої освіти (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, аспірант, асистент-стажист, ін.);
– молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (у т.ч. кандидати наук, доктора філософії), та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

До 25 жовтня 2022 року на електронну адресу Оргкомітету  [email protected] – необхідно надіслати: заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію рецензії наукового керівника.

Інформація про Положення, пріоритетні напрями досліджень у межах загальної теми Конкурсу включно, про його хід і результати розміщується на Інтернет сайтах Інституту (http://www.iepd.kiev.ua/) та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, (https://www.ombudsman.gov.ua/).

Також, для підготовки робіт може бути корисним інформаційно-довідковий ресурс з питань бізнесу і прав людини, який містить ключові джерела для дослідження даної теми станом на червень 2021 року. Він доступний за посиланням.

Усі учасники, у роботах яких не буде виявлено плагіату за результатами відповідної перевірки, отримають сертифікати про участь у Конкурсі, навіть якщо їх праці не наберуть достатньої кількості балів для перемоги.

Контакти Оргкомітету: Санченко Алевтина – консультації із загальних питань та з питань співпраці (тел.+380973785236, ел. адреса: [email protected]); Сошников Антон – консультації з питань оформлення, подачі, перевірки та допуску до участі наукових робіт  (тел.+380955031091, ел. адреса: [email protected]); Токунова Анастасія – консультації з питань оформлення, подачі, прийому наукових робіт (тел.+380953694272, ел. адреса: [email protected]).


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку матеріалів для тренінгів

Тендер на проведення глибинних інтерв’ю та серії фокус-груп

UNDP оголошує грант на розбудову Мережі робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Сумської області

Запрошення до участі у тендері (ITT): IT та офісне обладнання

Тендер на закупівлю інформаційно-консультативних послуг з фандрейзингу та грантрайтингу для НЛО

Відкритий тендер із закупівлі товарів (офісна техніка)