Гуманітарна солідарність: нова програма Фонду “Відродження” для допомоги українцям

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oleksandra Oberenko

IRF LIV FB (1)
Гуманітарна солідарність: нова програма Фонду “Відродження” для допомоги українцям

Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки гуманітарної організації Care Deutschland запускає нову гуманітарну програму «Гуманітарна солідарність». Її мета – підтримати громадські організації, волонтерські ініціативи та комунальні заклади у наданні необхідної гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від війни. Тривалість підтриманих проєктів – до 4 місяців.

Після нападу росії у лютому цього року понад 12 мільйонів дорослих і дітей були змушені покинути домівки. Мільйони інших продовжують жити поряд із лінією фронту. Ми прагнемо допомогти цим людям, наскільки це можливо, у забезпеченні їхніх базових потреб, а також посилити їхнє відчуття безпеки гідності.

Заради цього Міжнародний фонд «Відродження» об’єднав свої зусилля з благодійною організацією CARE Deutschland, яка є частиною міжнародної гуманітарної мережі CARE International, яка працює у понад 100 країнах світу. CARE було засновано в 1945 році, організація сфокусована на гуманітарній допомозі, боротьбі з бідністю та несправедливістю.

Подати запит на отримання допомоги зможуть громадські організації, волонтерські ініціативи, комунальні та державні установи, що працюють у сферах охорони здоров’я та соціального захисту і  готові здійснювати заходи гуманітарного реагування та підтримки (гуманітарна допомога, релокація/евакуація населення, організація прихистків, надання психологічних, соціальних, медичних та інших послуг).

Пріоритетною буде підтримка громад, що знаходяться близько до зони бойових дій, громад, що прийняли багато переселенців, а також проєктів, що спрямовані на підтримку вразливих груп населення.

Отримані кошти можна буде витратити на:

  • Лікарські засоби та вироби медичного призначення;
  • Продукти харчування тривалого зберігання;
  • Побутові та гігієнічні товари;
  • Товари для освіти та навчання;
  • Пальне для евакуації населення або доставки товарів, транспортні послуги;
  • Послуги психологів, соціальних працівників, водіїв, логістів тощо;
  • Харчування та інші форми підтримки вимушених переселенців та волонтерів, які їм допомагають;
  • Послуги зв’язку, поштові та банківські послуги.

Гранти складатимуть суми від 100 до 380 тисяч гривень. Усі кошти в рамках програми надає CARE Deutschland

Прийом грантових проєктних пропозицій та запитів на пряму закупівлю відбувається на постійній основі до офіційного оголошення завершення грантової програми.

Орієнтовний термін розгляду отриманих пропозицій і запитів становитиме 5-7 робочих днів.

Детальне оголошення з умовами подання запитів та форму запиту ви можете знайти за посиланнямиhttps://www.irf.ua/contest/humanitarian_solidarity_program/

Питання щодо подання проєктних пропозицій надаються лише в електронному режимі (не телефоном). У разі виникнення відповідних запитань, звертайтеся за адресою – [email protected], вказавши у темі листа «Запитання щодо гуманітарної програми», а у тілі – своє ім’я й прізвище, а також організацію, яку ви представляєте.


Останні публікації цього розділу:

Консультантка_ант з надання параюридичної допомоги в м. Львів, ПК GF135

Програма UPSHIFT: можливість для реалізації власного проєкту

Конкурс пропозицій на постачання фірмового одягу для персоналу CFS та MT

Львівський медіафорум відкрив набір на серію онлайн-тренінгів для медійників

Ґранти від Urban Space 100. Не чекайте на зміни – створюйте їх (Івано-Франківськ)

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЛЖВ