HumanHub – Профорієнтаційна програма для молоді

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Konotoptseva Yuliia

70352979_2212487115708166_4386139964111323136_n
HumanHub – Профорієнтаційна програма для молоді

З 2 листопада 2020 року на Станції Харків стартує черговий етап проекту «HumanHub» (Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів) за підтримки Компанії MobiDev.

Навчання триватиме 8 тижнів, 1-2 рази на тиждень (будній день, друга половина дня) в онлайн форматі. 

Для участі бажано мати комп’ютер/ноутбук із доступом до Інтернету, за його відсутності також можливо використання мобільних пристроїв  (планшет, смартфон). 

Чим займемося?

Під час навчання учасники отримають знання та сформують уміння в технологіях підготовки до здачі ЗНО, вибору професії, спеціальності і навчального закладу, в особливостях процедури вступу до закладів освіти, в пошуку можливостей і подачі заяв на закордонні стажування, в написанні CV, резюме та есе, зможуть зустрітися з успішними людьми  – представниками різних професій та багато іншого.

Що учасники отримають?

В кінці проекту учасники зможуть визначитися з обраною професією, підібрати ЗВО / інший навчальний заклад, факультет і спеціальність та спробують себе у конкурсах на безкоштовні міжнародні стажування.

Супербонус

Активні учасники, які успішно захистять підсумковий проект (презентують його публічно), зможуть отримати від компанії MobiDev стипендію на оплату підготовчих курсів в обраному ВНЗ чи інших професійних курсів.

Навчання безкоштовне для учасників. Старт навчання наступного етапу – 02 листопада 2020 року.

Хто може взяти участь?

Молодь 14-17 років (8-11 клас у 2020-2021 навчальному році), які мешкають в Харкові та Харківській області (більше інформації за посиланням на анкету).

Зареєструватися можна за посиланням до 30 жовтня 2020 року. Кількість місць обмежена, учасники, які пройшли відбір, отримають підтвердження електронною поштою (будьте уважні, вказуючи пошту в анкеті).

Або зателефонувати 0 800 408 400 (дзвінки безкоштовні), 095-710-06-31

Для тих, хто вже зареєструвався раніше і чекає на відповідь: реєструватися повторно не потрібно, ми бачимо ваші анкети і вже скоро зв’яжемося з вами.


Останні публікації цього розділу:

Міжнародний молодіжний конкурс “Місцеві єврейські кладовища” 2020/2021

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків та проекційного обладнання

Тендер на виготовлення сувенірної продукції (термокружки та бананки)

Конкурс на постачання комплекту електротехнічного обладнання для електролабораторії

ОПОРА шукає підрядника для виробництва мінісеріалу про зловживання адмінресурсом

ООН оголошує грант на пілотування різних способів надання юридичної допомоги