Громадяни майбутнього. Проєкт для вчителів Сходу та Півдня України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
New Vision

документи офіс тренінг дослідження
Громадяни майбутнього. Проєкт для вчителів Сходу та Півдня України

Громадська організація «Нове бачення» розпочинає новий проєкт “Громадяни майбутнього” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та запрошує вчителів шкіл долучитися до нього.

До участі у проєкті запрошуються учасники та учасниці Харківської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, а також території Луганської та Донецької областей, які підконтрольні уряду України. Участь з інших областей також можлива.

Мета проєкту: посилення потенціалу української молоді зі Сходу та Півдня України бути рушійною силою демократичних перетворень в державі шляхом залучення цільової аудиторії до написання проєктів та громадської діяльності на місцевому рівні.

Проєкт “Громадяни майбутнього” спрямований на сприяння інклюзивної інтеграції, соціальної згуртованості та активної громадянської позиції серед молоді. Для участі у проєкті запрошуються викладачі 42-45 навчальних закладів (шкіл, ліцеїв, коледжів, університетів) з восьми областей України.

Вони створять команди зі старшокласників та студентів, які будуть вивчати проблеми молоді, обговорювати їх публічно, навчатися ефективній комунікації, лідерству та написанню проєктів. Кожна команда розробить власний проєкт та представить його на фінальному заході, що в цілому підвищить залученість молоді до діяльності громад, посилить її вплив на прийняття рішень на місцевому рівні.

Учасники та учасниці також візьмуть участь в установчій сесії, тренінгах та публічних заходах проєкту, у тому числі й у Всеукраїнському конкурсі відеопромов до Всесвітнього дня прав людини, Міжнародному дебатному турнірі для школярів Dnipro Open 2022 та Школі з громадянської освіти. Організація проведе тренінги з питань громадянської активності, оволодіння інструментами місцевої демократії та навичок проєктного менеджменту. Учасникам нададуть менторську допомогу у створенні власного соціального проєкту, який буде презентований на заході з нетворкінгу.

Установча сесія проходитиме:

24-25 жовтня 2021 р. у м. Дніпро для вчителів шкіл Одеської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, а також Луганської та Донецької областей, які підконтрольні уряду України.

У Програмі установчих сесій розглядатимуться питання:

 Яких компетентностей потребує сучасна молодь
 Як залучити молодь до громадської активності
 Як вимірювати потреби молоді
 Що впливає на розвиток громадянських компетентностей
 Як сформувати порядок денний для роботи молодіжної команди
 Що таке соціальний проєкт

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори покривають транспортні витрати в один кінець, харчування та проживання в готелі протягом однієї доби.

Реєстрація на сесію триває до 18 жовтня 2021 р. за лінком.

Відібраним учасникам та учасницям буде повідомлено про результати відбору протягом доби після завершення реєстрації.

Всі учасники та учасниці, які виконають умови проєкту, отримають методичні матеріали та сертифікати.

ГО “Нове бачення” розробляє та здійснює освітні проєкти, пов’язані з навчанням демократії, формуванням громадянських компетентностей та утвердженням принципів освіти для сталого розвитку через відкриту дискусію, дебати, технології критичного мислення, ефективну комунікацію і взаємодію. ГО “Нове бачення” з 2012 року – член міжнародної дебатної освітньої асоціації IDEA, керується у своїй діяльності міжнародними стандартами, бере участь у вироблені молодіжної політики та поширені принципів дебатної освіти в Україні.

Проєкт здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19