Гранти на навчання на сертифікатну програму «Good Governance»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
marygonska

167480638_389297109005562_193341988236763173_n
Гранти на навчання на сертифікатну програму «Good Governance»
Школа публічного управління Українського католицького університету запрошує на 3-х модульну навчальну програму інноваційного підходу до державного управління “Good Governance”.

Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та здобуття учасниками навчання інструментарію творення якісних змін в нашій державі.
 
3-х модульна навчальна програма орієнтована на представників місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадських активістів, представників бізнесу, залучених у сектор Government Relations.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, перешкоди на шляху реформ.

На програмі викладатимуть відомі експерти-практики: Ярослав Грицак, Євген Глібовицький, Валерій Пекар, Ярослав Юрчишин та інші.

Розклад модулів: 3-5 лютого, 17-19 лютого, 3-5 березня 2022 р.
Місце проведення: Львів, вул. Стрийська 29, Центр Шептицького, УКУ
 
Повна вартість участі у навчальній програмі складає – 16 000 грн. Завдяки щедрій підтримці групи бостонських друзів Українського католицького університету учасники програми можуть претендувати на 50% грант на навчання для 15 осіб з оплатою в розмірі 8 000 грн.
 
Реєстрація на програму: https://bit.ly/3murq22
Прийом заявок на отримання гранту триває до 20 січня.
Контактна особа: Уляна Гошко
[email protected] 
 
 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації