Грантовий конкурс з підтримки дружніх до довкілля бізнес ідей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Petro Lazarchuk

конкурс
Грантовий конкурс з підтримки дружніх до довкілля бізнес ідей

Frankfurt Zoological Society, спільно з Агенція трансформацій “M.CLASS”, оголошують конкурс з відбору дружніх до довкілля бізнес ідей, які сприятимуть збереженню біорізноманіття національних природних парків «Черемоський» та «Бойківщина».

Цільові території проведення конкурсу

Територія A: населені пункти, які межують з Національним природним парком «Бойківщина», Львівська область (Боринська територіальна громада, Східницька територіальна громада).

Територія B: населені пункти, які межують з Національним природним парком «Черемоський» та Регіональним ландшафтним парком «Черемоський», Чернівецька область (Селятинська територіальна громада, Путильська територіальна громада).

Хто може взяти участь у конкурсі

  • Діючі суб’єкти малого та середнього бізнесу, які зареєстровані відповідно до діючого законодавства України та впроваджують свою діяльність на цільових територіях проведення конкурсу.
  • Фізичні особи/команди, що мають життєздатні ідеї та відповідний досвід, які відповідають цілям конкурсу.

Умови фінансування бізнес ідей

  • Максимальна сума фінансової підтримки з боку Франкфуртського зоологічного товариства, в межах цього конкурсу для однієї бізнес ідеї, не буде перевищувати 10 000 Євро.
  • Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку у вигляді закупівлі обладнання, матеріалів чи послуг, необхідних для реалізації бізнес ідей.
  • Переможці конкурсу, повинні будуть надати співфінансування для реалізації бізнес ідеї у сумі, яка становитиме не менше 30% від тієї, яку надасть Франкфуртське зоологічне товариство.

Детальна інформація для участі у конкурсі за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Тендер на поставку меблів та виконання ремонтних робіт (2 лоти)

Лист зацікавленості пропозицією: надання послуг інспекції на складах WFP в Україні

Лист Зацікавленості Пропозицією – надання послуг управління складом, розміщення товарів на складах та послуги комплектування

Лист Зацікавленості Пропозицією – надання послуг з утилізації непридатних до споживання продуктів

Набір учасниць на одноденні тренінги з основ ведення власної справи та розробки бізнес-планів

Тендер на закупівлю ноутбуків