Грантовий конкурс «Нові підходи до комунікації благодійних проєктів»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Грантовий Конкурс Zagoriy Foundation
Грантовий конкурс «Нові підходи до комунікації благодійних проєктів»

Zagoriy Foundation вже другий рік поспіль реалізовує грантові конкурси та підтримує організації з цікавими ідеями, розвиває внутрішнє донорство та будує партнерства всередині сектору.

І вже 1 березня, Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс «Нові підходи до комунікації благодійних проєктів», спрямований підсилити комунікацію соціальних та благодійних ініціатив. 

Місією Zagoriy Foundation є розвиток культури благодійності. Згідно з даними досліджень, вдала комунікація та розповсюдження інформації про проєкти підвищують рівень довіри до благодійних інституцій. 

«Ми з командою помітили, що комунікації доволі тісно пов’язані з ефективністю благодійних фондів. Ефективній роботі та довірі сприяє сторітелінг, ведення діалогу з донорами, виявлення тенденцій щодо того, як краще вести комунікацію — в тому числі для поліпшення фандрейзингових механізмів. Ми віримо, що комунікація — це не лише соціальні мережі та співпраця з медіа, але й можливість залучити нових благодійників» — розповідає керівниця напрямку «Культура благодійності» Zagoriy Foundation Любов Раїнчук.

Якісна комунікація допомагає будувати системні відносини між благодійним фондом, його цільовими аудиторіями та бенефіціарами. Збільшення кількості людей, які підтримують організацію, динаміка пожертв, активність та залученість аудиторії в соціальних мережах — це ті показники, які допомагають вимірювати вплив та аналізувати власні досягнення.

Тематики грантового конкурсу: ​

  • Залучення ресурсів до благодійності 
  • Залучення людей до благодійності 

Прийом заявок триває до 1 квітня 2021 року включно.

 

Деталі можна знайти на сайті Zagoriy Foundation.

 

Довідка:

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проєктів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім’ї Загорій досвід благодійництва. Пріоритетним напрямом діяльності фонду є розвиток культури благодійності в Україні. В цьому напрямі фонд впроваджує сталі проєкти й окремі активності.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс з пошуку партнера на адаптацію та впровадження навчальної програми з фінансової грамотності у програмі USAID «Мріємо та діємо»

Тендер на проведення 2,5 денного тренінгу для тренерів (ТоТ) для представниць організацій

Тендер на закупівлю обладнання для реалізації проєкту "Створення громадського ресурсного центру розвитку волонтерства" в м. Слов'янську

Молодь Львівщини запрошують на курс з журналістики

Розроблення нової процедури та оптимізації модулю звітності в системі Prozorro

Новий набір на тренінг «Бюджетна адвокація – реальні практики та дієві інструменти»