Грантовий конкурс «Кар’єрні можливості для молоді з інвалідністю» від програми USAID «Мріємо та діємо»

Зафіксувати у Google календарі!


UNITY - Grants Program
Грантовий конкурс «Кар’єрні можливості для молоді з інвалідністю» від програми USAID «Мріємо та діємо»

Програма “Мріємо та діємо” (UNITY), яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує грантовий конкурс «Кар’єрні можливості для молоді з інвалідністю»

В межах грантової програми планується надати підтримку проєктам, що спрямовані на всебічний професійний розвиток молоді з інвалідністю і пропонують комплексну програму підвищення кваліфікації або навчання з  можливістю подальшого працевлаштування чи отримання доходу у різних форматах самозайнятості.

Організації, що можуть подати заявку:

  • Благодійні організації та фонди, громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки), українські представництва міжнародних організацій, які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.
  • Малий та середній бізнес, товариство з обмеженою відповідальністю, який готовий вжити заходів для інтеграції молоді з інвалідністю до трудових ресурсів та сприяти її працевлаштуванню.
  • Акредитований державний заклад вищої або професійно-технічної освіти, який готовий розгортати програми перепідготовки для молоді з інвалідністю та підтримати працевлаштування молодих людей з інвалідністю.
  • Партнерства вищевказаних чи інших відповідних типів заявників.

Очікувана тривалість проєктів: до 12 місяців

Цільова аудиторія: молодь з інвалідністю віком 18-35 років

Бюджет проєкту: до 150 000 доларів США

Детальну інформацію щодо конкурсу, а також додаткову документацію ви зможете знайти за посиланням.

Будь-які питання, що стосуються конкурсу, слід надсилати в письмовій формі на адресу [email protected] не пізніше 19 липня 2024р. із темою листа: Запитання згідно з ЗПЗ № 2025-041.  Відповіді на запитання надсилатимуть усім учасникам конкурсу до 26 липня 2024 року.

Заявка подається в електронному форматі до 23:59 години (за Київським часом) 9 серпня 2024 року із темою листа: Заявка згідно з ЗПЗ № 2025-041 за адресою: [email protected]

***

Програма USAID «Мріємо та діємо» підтримує молодіжні інновації та підприємництво, сприяє активній участі молоді у прийнятті рішень та залученню молоді до вирішення проблем на національному та місцевому рівнях.  Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальних і неформальних освітніх можливостей, програма підсилює молодь на шляху реалізації мрій, ідей та дій спрямованих на демократичне та європейське майбутнє України. 

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання