Грантовий конкурс для ОГС, які працюють з ветеранами та членами сімей ветеранів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ednannia

14
Грантовий конкурс для ОГС, які працюють з ветеранами та членами сімей ветеранів

Запрошуємо організації громадянського суспільства у Дніпропетровській, Запорізької, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях до участі в конкурсі проєктних пропозицій для громадських організацій, які працюють з ветеранами та членами сімей ветеранів.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на реалізацію заходів, які б покращили процеси реінтеграції ветеранів на рівні громади та сприяли готовності громад до прийому ветеранів у громаду.

ПРІОРИТЕТИ

 • Реінтеграція ветеранів та членів їх сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
 • Впровадження інноваційних форм прямої підтримки ветеранів та їхніх родин;
 • Покращення якості послуг, які надаються ветеранам та їхнім родинам, через взаємодію з місцевою владою.
 • Організаційна та інституційна підтримка ветеранських ГО;
 • Організація системи менторської підтримки ветеранського підприємництва;
 • Заходи з організації соціального супроводу ветеранів, членів їх сімей; 
 • Зміцнення довіри між ветеранами та місцевою владою;
 • Арт проєкти, як спосіб соціальної згуртованості ветеранів у громаді;
 • Реінтеграція ветеранів через спорт.

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США (для тих, хто зареєстрований менше року тому та/або не мають досвіду впровадження грантових проєктів) до 15 000 доларів США (організації, які зареєстровані від 1 до 2 років тому та мають досвід впровадження мінімум 1 грантового проєкту). Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 30 вересня 2024 року. 

Строк подачі заявок до 23:59, 5 березня 2024 року за київським часом. 

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються до розгляду через онлайн систему на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua/reestratsiya.

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим конкурсом, мають відповідати наступним вимогам:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської  та Чернігівської областей;
 • мати статус неприбутковості (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • мати відповідний термін реєстрації та підтверджений досвід впровадження грантових проєктів в залежності від розміру проєкту як зазначено вище;
 • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

УВАГА! Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність, та впроваджувати проєкт на території цільових областей. 

Переглянути детальне запрошення з інструкцією подачі заявки можна за посиланням: Запрошення до участі.

Інформаційна сесія ІСАР Єднання за даним конкурсом відбудеться 26 лютого 2024 о 12:00 на платформі ZOOM. Для участі у сесії необхідно зареєструватись за посиланням. Зареєстровані  учасники/ці отримають запрошення до участі на електронну пошту вказану при реєстрації. 

Учасники конкурсу можуть письмово або усно звертатися до ІСАР Єднання щодо уточнення умов конкурсу, процедури подання проєктної пропозиції, надіславши питання на адресу електронної пошти [email protected] або за телефонами: 

 • 0800507745 – безкоштовна гаряча лінія 
 • 044 2010160 – міський номер телефону офісу ІСАР Єднання 

Грантовий конкурс адмініструється ІСАР Єднання за підтримки ПРООН в Україні, за фінансування програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за підтримки Європейського Союзу, та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за підтримки Королівства Нідерландів.


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України