Грантові можливості від сучасного демократичного фонду Spark fund

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
stasia.yu

Дизайн без названия (3)
Грантові можливості від сучасного демократичного фонду Spark fund

Феміністична майстерня спішить поділитися із усіма колегами з громадського сектору можливістю отримати підтримку від сучасного демократичного фонду Spark fund.

У розробці механіки та концепції фонду брали участь досвідчені активіст_ки з України, Молдови, Грузії та Вірменії. Феміністична майстерня також була включена в цей процес. Погодьтеся, що жінок із амбіційними ідеями більше, ніж витривалих жіночих ініціатив. Чому це так? Однією з проблем є доступність грантових можливостей лише для тих, хто мають досвід.

Такий собі змій-уроборос, що кусає себе за хвіст. У авторки сотні успішних заявок є висока ймовірність написати ще сто успішних заявок. А от початківиця може зневіритись у власних силах після першої ж невдачі. Подібні моменти озвучувала менеджерка Феміністичної майстерні на сесіях з розробки концепції фонду. Чи є аплікаційна форма зрозумілою простій людині? Чи потрібно обмежувати ініціативи за темою їхньої діяльності? Чи можуть брати участь самоорганізовані групи без юридичного статусу?

Феміністична майстерня завжди висловлюється на підтримку маленьких ініціатив, робить ставку на потенціал та горизонтальні організації. Ці ж цінності активіст_ки заклали й в Spark fund.

З цікавого: міжнародні учасни_ці мали дуже різні думки стосовно фінансування соціального підприємництва. Наша менеджерка говорила про досвід українських жіночих соціальних підприємств, який дуже відрізняється від наших стандартних уявлень про бізнеси і їхніх білих гетеросексуальних власників. Так, ми в Феміністичній майстерні вважаємо що соціальні підприємства значно ближчі до роботи активістів та ГО, ніж до реалій, практик та цінностей прибуткових комерційних компаній. Це означає,що соціальні підприємства мають претендувати на фінансову допомогу фондів разом з неприбутковими організаціями. Пишіть в коментарях чи погоджуєтесь ви з такою позицією 

Ппосилання на аплікаційну форму та умови гранту:

Додаткова інфформація про фонд та його критерії ТУТ.
Відповіді на популярні запитання ТУТ.
Текст заявки ТУТ.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19