Грантова Програма «Відновлення доступу населення до медичної допомоги» (RPC)

Зафіксувати у Google календарі!


гранти
Грантова Програма «Відновлення доступу населення до медичної допомоги» (RPC)

ПРОГРАМА «ВІДНОВЛЕННЯ ДОСТУПУ НАСЕЛЕННЯ ДО МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ» (ПРОГРАМА)

Проєкт «Підтримка реформи охорони здоров’я» (Проєкт), що впроваджується компанією «Делойт» (Deloitte) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує приймання концепцій в рамках Програми «Відновлення доступу населення до медичної допомоги» (англ. – Reconnecting People to Care Program). Організації з концептуальними записками, що відповідають вимогам, будуть запрошені індивідуально для заповнення повної заявки.

Програма спрямована на відновлення та посилення спроможності місцевої системи охорони здоров’я. Грантоотримувачі за Програмою впроваджуватимуть заходи з посилення спроможності від Центру знань Проєкту та пропонуватимуть інноваційні додаткові програми для досягнення масштабного сталого відновлення системи охорони здоров’я та стабільності в цільових областях України. Центр знань Проєкту – це збірка інформації, найкращих практик, тренінгів і заходів, зібраних членами команди Проєкту у тісному партнерстві з представниками державних установ, закладів охорони здоров’я, університетів, неурядових організацій, лікарень і міжнародних організацій. Програма використовуватиме цей масив інформації для подальшого реформування та трансформації системи охорони здоров’я України.

Для участі у Програмі концепції повинні включати:

1) Інформацію про здатність заявника реалізовувати деякі або всі заздалегідь визначені заходи Центру знань (див. нижче). Приклади результатів заходів, що проводилися раніше, щоб продемонструвати спроможність проводити каскадні тренінги, охоплювати потенційні об’єкти в межах області тощо; і

2) Інформацію про інноваційний(-і) додатковий(-і) захід(заходи), що чітко відповідає(-ють) на місцеву потребу. Чітко сформульовані запропоновані зони охоплення програми, включаючи цільову область, громади та конкретні заклади охорони здоров’я.

 1. Заходи, що проводяться за підтримки Центру знань Проєкту (~60% запропонованого бюджету програми):
 • Заходи, що вже проводяться у формі експерименту та готові до впровадження, включаючи посилення функцій та компетенцій постачальників ПМСД для розширення послуг, пов’язаних з туберкульозом, ВІЛ, неінфекційними захворюваннями, паліативною допомогою, імунізацією та послугами для людей з обмеженими можливостями
 • Відновлення доступу уразливих груп населення до медичної допомоги в закладах ПМД та СМД за допомогою мультидисциплінарного підходу на рівні громади
 • Підвищення компетенцій постачальників медичних послуг, включаючи розвиток навичок, пов’язаних з управлінням закладом, цифровою грамотністю, коротким медичним втручанням, фінансовим менеджментом, та розширення медичних послуг, що надаються закладом, через медичну підготовку
 • Поширення найкращих розроблених Проєктом практик у рамках заходів з трансформації системи охорони здоров’я на інші громади/області.
 1. Додаткові запропоновані інноваційні допоміжні заходи/програми (~40% запропонованого бюджету програми)
 • Спеціальні рішення для унікальних і специфічних потреб громади та прогалин у послугах
 • Ситуаційний аналіз
 • Заходи з відновлення місцевої системи охорони здоров’я
 • Діяльність на рівні громади
 • Поліпшення поведінки пацієнтів при зверненні за медичною допомогою та покращення навичок самодопомоги
 • Підтримка регіональних систем охорони здоров’я для відновлення основних медичних послуг, надання яких було перервано під час війни на рівні закладу
 • Задоволення нових та життєво важливих потреб у сфері охорони здоров’я в громадах з метою забезпечення наявності і доступності послуг.

ОСНОВНІ ФАКТИ ПРО ПРОГРАМУ

 • Період виконання: грудень 2023 р. – грудень 2024 р.
 • Перегляд перших концепцій- 22 вересня 2023 р. Проєкт продовжить приймати та переглядати концепції після 22 вересня, віддаючи перевагу заявникам, що подали концепції першими.
 • Розмір індивідуальних грантів (див. вимоги нижче)
 1. Максимум 1 000 000,00 доларів США для українських та міжнародних організацій
 2. Максимум 250 000,00 доларів США для юридичних осіб США (див. вимоги нижче)
 • Цільові області: Київська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Херсонська
  • Заявник має охоплювати лише одну (1) цільову область. Програма присуджує 1-2 гранти на область.

ОХОПЛЕННЯ ПРОГРАМИ (на грант)

 • мінімум 2 райони в 1 цільовій області та 5 громад на область
 • 100% закладів первинної медичної допомоги залучених громад
 • мінімум 40% населення залучених громад
 • мінімум 200 000 осіб

ВИМОГИ

Грантова підтримка спрямована на представників громадянського суспільства (включаючи неурядові наукові установи, аналітичні центри та/або професійні асоціації), асоціації пацієнтів, а також правозахисні групи, заклади охорони здоров’я та громадські організації, які діють у вищевказаних цільових областях. Повну інформацію про умови конкурсу, критерії відбору учасників, дозволені види діяльності, можливі формати та терміни подачі заявок, критерії оцінки поданих заявок можна знайти в повному оголошенні українською мовою (https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2023/04/OGAP-Restoration_HRS_3.23.2023_approvedukr.pdf) про Програму відкритих заявок на отримання грантів, підпрограмою якої є Програма.

ВЕБІНАР

Інформаційний вебінар відбудеться 21 серпня 2023року о 14:00-15:00 (за київським часом) з метою уточнення грантових процедур та умов гранту.

Щоб зареєструватися на вебінар, надішліть імена учасника(-ів) та назву вашої організації на електронну пошту [email protected]

Посилання на  ZOOM-вебінар тут  
пароль: 328829

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Грантові концепції та заявки можна подати онлайн через грантовий портал (https://dgrants.fluxx.io). Лише ті концепції, що відповідатимуть мінімальним умовам, зможуть стати основою повних грантових заявок. Концепції/заявки на отримання грантів приймаються на постійній основі, пріоритет надається концепціям, отриманим до 22 вересня 2023 р. Для перегляду поданих концепцій Комітет з технічної оцінки збиратиметься кожні два тижні або частіше. Концепції/заяви можна подавати українською мовою. 

Для отримання додаткової інформації ви можете переглянути наш вебінар з підвищення компетенцій на тему написання успішних концептуальних записок (https://fex.net/uk/s/3m8se8r).

Будь-які запитання щодо Програми чи роботи з порталом Fluxx просимо надсилати на нашу спільну скриньку ([email protected]). Телефонні дзвінки не приймаються. 


Останні публікації цього розділу:

Запит на пропозиції:Комплексні логістичні послуги

Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах від Cedos та IEP

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу (1): Проект «Планування водовідведення (ПВВ) Апостолове»

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу: Проект «Планування водопостачання (ПВП) Апостолове»

Тендер на закупівлю медично-реабілітаційного обладнання для медзакладів Харківської області

Тендер на закупівлю юридичних послуг щодо укладення зовнішньоекономічних договорів