Грантова програма розвитку малого та мікропідприємництва

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


photo_2022-08-29 13.41.55
Грантова програма розвитку малого та мікропідприємництва

Ми відкриваємо реєстрацію на грантовий конкурс для для підтримки мікро- та малих підприємств (ММП) в Україні.

Він спрямований на зміцнення мікро- та малих підприємств для підтримки бізнесу, створення нових робочих місць для ВПО та місцевого населення у приймаючих громадах задля зміцнення економіки на національному та місцевому рівнях.

Заявки приймаються відповідно до однієї із двох категорій:

1. Підтримка переміщеного бізнесу із територій, які серйозно постраждали від воєнних дій (на момент подання заявки), на території, що контролюються Урядом України з метою відновлення свого функціонування, враховуючи нові потреби ринку.

2. Підтримка бізнесу, власником якого є представник соціально-вразливих груп населення або бізнесу, де працевлаштованим є принаймні 30% осіб-представників таких соціально-вразливих груп як: особи з інвалідністю, сім’ї із понад трьома неповнолітніми дітьми, одинокі батьки, ветерани АТО.

Грантова підтримка надаватиметься задля економічного відродження за такими напрямами підприємницької діяльності:

  • Продовольча безпека (напр. виробництво, переробка, ланцюги постачання, роздрібна торгівля)
  • Безпека сільського господарства (напр. придбання палива, добрив, насіння, пестицидів, обладнання, тощо)
  • Медична безпека та охорона здоров’я (напр. придбання ліків, медичних товарів, надання соціально-психологічної підтримки (для дітей, літніх людей, ВПО тощо)
  • Безпека транспорту та логістики (напр. зберігання, транспортування, розподіл продуктів харчування, ліків, обладнання для виробництва продуктів та ліків, тощо).

Наша мета — підтримати проєкти, спрямовані на пожвавлення соціального та економічного життя в сільській місцевості з прямою вигодою для всього населення місцевих громад.

Детальніші умови надання гранту, вимоги до аплікантів та сфери використання грантових коштів зазначені в аплікаційній формі за посиланням.

Фіксованого дедайну подачі заявок немає. Академія опрацьовує усі заявки у міру надходження, а про попереднє закриття конкурсу буде повідомлено. Усі проєктні пропозиції не підлягають рецензуванню. У разі відмови у фінансуванні Українська соціальна академія залишає за собою право не надавати пояснень щодо причин відмови.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»