Грантова програма Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» для підтримки фінансування мікро-, малих та середніх підприємств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ProcurementIBR

Конкурс грант
Грантова програма Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» для підтримки фінансування мікро-, малих та середніх підприємств

Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору» (FSR) має на меті отримати Заявки про вияв інтересу від широкого кола фінансових компаній (банків, небанківських установ, інвестиційних фірм, фінтех-компаній), асоціацій фінансового сектору й інших неурядових організацій фінансового сектору, які здатні ефективно використати грантові кошти Проєкту FSR для збільшення оборотного капіталу ММСП або інвестицій в них. Мета програми полягає у збільшенні доступу до фінансування для ММСП і створенні можливостей для їхнього зростання. Програма також прагне збільшити кількість і спектр надавачів фінансових послуг для ММСП і послуг, які їм пропонуються.

Щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка прочитайте запит про прийом Заявок про вияв інтересу (ЗВІ).

З метою інформування 11 січня о 16:00 Проєкт USAID FSR  проведе в онлайн-режимі сесію питань і відповідей про ЗВІ. Якщо ви хотіли б взяти участь у цій сесії, будь ласка зареєструйтеся за адресою: [email protected] до 18:00 10 січняБудь ласка, надсилайте у письмовому вигляді запитання, на які потрібно відповісти під час сесії. Якщо у вас виникнуть запитання, пов’язані з презентаціями під час заходу, ми також спробуємо на них відповісти.

Письмові запитання в рамках запиту на прийом ЗВІ мають бути надіслані не пізніше 12 січня 2023 року на адресу електронної пошти: [email protected].

ЗВІ мають бути подані не пізніше 22:00 6 лютого 2023 року на адресу електронної пошти: [email protected]

Відповіді FSR на запитання, отримані під час сесії запитань та відповідей, а також на запитання, надіслані на адресу [email protected], додаються нижче. Нижче також додається презентація із сесії запитань та відповідей (українською та англійською мовами). Ви можете переглянути сесію запитань та відповідей за цими посиланнями:

https://youtu.be/7Vz3xPQs-Xg - українська версія

 https://youtu.be/feVKTygCKmw - англійська версія

Про Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору» (FSR)

Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору» (FSR)  – це п’ятирічна програма для підтримки створення сучасного, ефективного і прозорого фінансового сектору, який орієнтується на європейські і міжнародні ринки. Проєкт надаватиме технічну допомогу, гранти і підтримуватиме здійснення закупівель для своїх партнерів у державному і приватному секторах. Основними напрямками роботи є вдосконалення регулювання фінансових ринків і нагляду за ними; зміцнення фінансової інфраструктури; поглиблення фінансового посередництва за допомогою приватного сектору і розширення приватного фінансування; а також підвищення прозорості та покращення комунікацій про реформування фінансового сектору. З додатковою інформацією про Проєкт FSR та його діяльність можна ознайомитися на інформаційній сторінці Проєкту FSR за посиланням: http://fsr-ua.info/en/ або на його сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/FSRproject.

_____________________________________________________________________

USAID Financial Sector Reform Activity (FSR) seeks Expression of Interest from a wide range of financial institutions (banks, non-banks, investment firms, fintechs), financial sector associations and other financial sector NGOs that are able to leverage FSR grant funds to increase working capital/investment to MSMEs.  The goal of the program is to increase access to finance for MSMEs and enable their growth. The program also seeks to increase the number and range of finance providers and services offered to MSMEs.

For more details please read in the Expression of Interest (EOI).

For information purposes, USAID FSR Activity will conduct an online Q&A Session about the EOI on January 11 at 4:00 pm. If you would like to participate, please register at: [email protected] by 6:00pm on January 10. Please submit written questions to be answered at that time. If you have questions during the event based on the presentations, we will also try to answer them.

Written questions under this EOI should be submitted no later than January 12, 2023, via e-mail: [email protected]

EOIs must be submitted no later than 10:00 pm on February 6, 2023, via e-mail: [email protected]   

FSR’s answers to the questions received during the Q&A session as well as those submitted to the [email protected] inbox are attached below. The Q&A presentation (in Ukrainian and English) is attached below as well. You can view the Q&A session by following links:

 https://youtu.be/7Vz3xPQs-Xg - Ukrainian version

 https://youtu.be/feVKTygCKmw - English version

About USAID Financial Sector Reform (FSR) Activity

The USAID Financial Sector Reform Activity (FSR) is a five-year program to support the creation of a modern, efficient, and transparent financial sector aligned with European and international markets. The Activity will provide technical assistance, grants, and procurement support to its public and private sector partners. The main areas of focus are: improving financial market regulation and supervision; strengthening financial infrastructure; deepening private sector financial intermediation and expanding private finance; and enhancing transparency and communications about financial sector reform. For more information about the FSR Activity and its activities, please visit FSR’s information page at: http://fsr-ua.info/en/ and its Facebook page at: https://www.facebook.com/FSRproject

EOI FSR-001_Jan 4 2022_final_ukr

EOI FSR-001_Jan 4 2022_final_eng

Q&A_Jan 16 2023

Q&A Presentation_Ukr_Jan 11 2023

Q&A Presentation_Eng_Jan 11 2023


Останні публікації цього розділу:

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги дизайну

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги перекладу

Закупівля послуг зі страхування

Тендер на закупівлю послуг комунікаційного агентства для супроводу проєкту з навчання водійок муніципального транспорту

Конкурс на відбір постачальника з комплексних логістичних послуг

Конкурс пропозицій на постачання обладнання для МТ