Грантова програма Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» – прийом заявок відкрито

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
HOVERLAGrants

2022-09-29-3
Грантова програма Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» – прийом заявок відкрито

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголошує річний програмний запит для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних заявок від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» зацікавлений отримати від потенційних партнерів концепції, які сприятимуть реалізації трьох цілей Проєкту:

  1. Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
  2. Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
  3. Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.

Географічний фокус цього оголошення – Львівська, Полтавська, Волинська, Житомирська, Одеська, Закарпатська та Рівненська області.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передбачає надання від 16 до 25 грантів для фінансування успішних заявок, поданих у відповідь на цей запит. Тривалість реалізації гранту може становити 6-12 місяців.

Концепції можна надсилати будь-коли протягом року – Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» щомісячно проводитиме засідання комітету з експертної оцінки концепцій, отриманих за попередній місяць. Перший дедлайн подання концепцій (1-й раунд оцінювання): 1 листопада 2022 року.

Після першого дедлайну у листопаді, оцінка заявок, отриманих в рамках цього оголошення, буде відбуватися щомісячно після 1-ого числа кожного місяця на засіданні комітету з експертної оцінки заявок, на якому будуть розглянуті всі концепції, отримані протягом попереднього місяця.

Остаточний строк подання концепцій і дата закриття оголошення (Остаточний раунд оцінювання, якщо залишаються кошти у межах цього оголошення): 30 вересня 2023 року.

Кожного місяця у 2022 році, поки це оголошення активне, екперти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводитимуть онлайн інфосесії, присвячені цьому оголошенню, де потенційні заявники зможуть поставити запитання та отримати детальну інформацію про це оголошення. Дати найближчих інфосесій:

  • 25 жовтня 2022 року
  • 15 листопада 2022 року
  • 13 грудня 2022 року

Для участі та отримання оновлень щодо інфосесій, будь ласка, зареєструйтеся за ПОСИЛАННЯМ.

Деталі оголошення за ПОСИЛАННЯМ.

Надсилайте ваші концепції на пошту [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Пошук учасників на волонтерський проект "Solidarity has no age" в Португалії

Тендер на створення та підтримку Гарячої лінії для UNICEF

Відкритий тендер із закупівлі генераторів для підтримки критичної інфраструктури України

Закупівля послуг для посилення діючої промо-кампанії фандрайзингової платформи Університету Каразіна у мережі інтернет

Проведення стратегічної сесії, тренінгу з фандрайзингу

Конкурс грантів для підтримки вимушено переміщених жіночих/феміністичних організацій