Грант з розробки, впровадження та просування наративного комунікаційного підходу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anastasiia_TCA

офіс тренінг семінар
Грант з розробки, впровадження та просування наративного комунікаційного підходу

Шановні учасники, проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл», оголошує конкурс концепцій з розробки, впровадження та просування наративного комунікаційного підходу для підтримки українських державних інституцій у забезпеченні інформаційної стійкості України під час війни. Мета цієї грантової діяльності полягає в тому, щоб ключові інституції та лідери громадської думки довіряли та використовували наративний підхід до комунікацій.

Згідно з умовами ЗНЗ №009 заявники повинні бути зареєстрованими в Україні неурядовими організаціями (НУО), організаціями громадянського суспільства (ОГС) [неприбуткові та прибуткові], місцевими кооперативами та приватними підприємствами, що офіційно створені, визнаються і мають добру репутацію у відповідних українських органах влади, і дотримуються вимог всіх цивільних та фінансових нормативних документів, які застосовуються. Заявки повинні бути подані не пізніше 17:00 за київським часом у четвер 21 грудня 2023 року. Для отримання критеріїв до заявок та більш детальної інформації щодо ЗНЗ №009 просимо надіслати запит на електрону адресу: [email protected]

У середу, 29 листопада, з 15:00 до 16:00 за київським часом за проєктом буде проведено віртуальну конференцію перед подачею заявок. Цей захід дозволить зацікавленим заявникам дізнатися більше про процес подання заявок, зрозуміти технічні цілі гранту, а також поставити запитання щодо ЗНЗ. Заявники повинні повідомити про свою зацікавленість в участі у віртуальній конференції, надіславши листа на електронну адресу [email protected] не пізніше середа, 29 листопада, о 10:00 ранку.


Останні публікації цього розділу:

Пакт оголошує тендер на надання послуг логістичної підтримки заходу

Тендер на придбання комп’ютерного обладнання

Забезпечення та виготовлення друкованої, сувенірної та іншої продукції в рамках заходів #КібербезпекаФінансів (REQ-KYI-24-0109)

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Закупівля модульних будівель для 4 прикордонних пунктів пропуску: Рава-Руська, Мамалига, Росошани, Старокозаче

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”