Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Децентралізація: законодавчий порядок денний. Форум

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
HOVERLAGrants

офіс тренінг семінар
Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Децентралізація: законодавчий порядок денний. Форум

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організацію, яка візьме на себе роль організатора у підготовці та проведенні/модеруванні щорічних форумів щодо формування порядку денного у сфері децентралізації.

Потенційний партнер відповідатиме за організацію заходу і трансляцію, документуватиме й розповсюджуватиме інформацію про піврічний Форум на тему «Децентралізація: законодавчий порядок денний», а також сприятиме обміну думок із зацікавленими сторонами, зокрема асоціаціями ОМС , міністерствами; представлятиме висновки заходу Комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування, а також відповідним міністерствам, зокрема Міністерству розвитку громад і територій (за потреби й іншим). Ці події відбуватимуться двічі на рік напередодні весняної та осінньої сесій Парламенту.

Заявки потрібно надсилати на адресу електронної пошти: [email protected] не пізніше 17:00 6 жовтня 2022 року.

Запитання щодо цього гранту потрібно надсилати в письмовій формі на електронну адресу: [email protected], вказавши у темі листа: Запитання щодо RFA-HOVERLA-007, не пізніше ніж 17:00 3 жовтня 2022 року.

3 жовтня 2022 р. о 15:00 експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведуть онлайн інформаційну сесію щодо цього гранту, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію про подачу заявок. Для участі у інформаційній сесії, будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням до 17:00 30 вересня 2022 р.

Деталі гранту доступні за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсний відбір контрагента з розробки інформаційних матеріалів про морську галузь України та Морський Кластер України (МКУ)

Закупівля комп’ютерної та офісної техніки

Закупівля та встановлення кондиціонерів

Тендер із закупівлі послуг зі створення анімованих відеороликів

Запит на надання пропозиції: Капітальний ремонт 3-го поверху адміністративної будівлі в Голосіївському районі м. Києва

Конкурс на закупівлю будівельних матеріалів