Грант на прототип творчого виробу від Це Крафт

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Це Крафт

Постійний конкурс творців Це Крафт
Грант на прототип творчого виробу від Це Крафт

Фонд ЦЕ КРАФТ впроваджує Постійний конкурс творців з метою підтримки мікропідприємців крафтовиків і ремісників. За умовами конкурсу всі охочі можуть подати ідеї на виготовлення творчого продукту (прототипу). Це Крафт щоквартально проводить конкурсний відбір на найкращу ідею виробу і фінансує виготовлення продукту-товару на грантових умовах (безповоротно). Авторські права на прототип залишаються за автором і надалі він/вона зможуть стати Продавцем на Це Крафт.

УМОВИ ПОСТІЙНОГО КОНКУРСУ ТВОРЦІВ ЦЕ КРАФТ
Щоквартально комісія конкурсу визначає від одного до трьох переможців і фінансуватиме виготовлення товарні зразки. Ми сприятимемо тому, аби ви як автор стали виробником та підприємцем. З переможцем конкурсу буде укладено договір на перерахування благодійного внесу від благодійного фонду “Це Крафт”. Договірвизначає строки виконання заходів для виготовлення виробу і відповідальність сторін.

Для кого цей конкурс:
Вам має бути понад 18 років і ви маєте проживати в Україні.
Конкурс призначений для початківців і тих, хто бажає створити новий виріб, але не має для цього достатньо ресурсів і знань.
Якщо ви вже діючий творець/митець/дизайнер/виробник і вам порібна підтримка – ми також відкриті для ваших ідей.

Як подати ідею:
Пропозицію до конкурсу складається із візуального зображення (цифрове зображення малюнку, фото, схеми) і супровідного листа з описом вашої ідеї. Розмір тексту – до 2-х сторінок.
Пропозиції подаються через форму сбору на сайті Це Крафт – Постійний Конкурс Творців (https://itscraft.com.ua/postijnyj-konkurs-tvortsiv/).
У файлі обов’язково зазначте ваше прізвище та ім’я, бажаний матеріал виробу та дату подання пропозиції.
Від одного заявника може бути необмежена кількість пропозицій.

Що може бути конкурсною пропозицією:
Ви можете запропонувати будь-що від не функціонального предмета для прикрашання простору, до практичних, але естетичних речей. Це Крафт вбачає пріоритет у вашій творчій думці та потенційну можливість народження аутентичного творчого виробу (прототипу товару або його частини). Прототип або промисловий зразок — це художньо-конструкторське рішення, що визначає зовнішній вигляд виробу і призначене для задоволення естетичних та ергономічних потреб.

Строки подання ідей:
Конкурс постійний з щоквартальним оголошенням переможців.
Просимо подавати ваші пропозиції до 20 лютого / травня / серпня / листопада.
Оголошення результатів конкурсу відбувається 28 лютого / травня / серпня / листопадана сторінках Це Крафт у Інстаграм і Фейсбук.

Критерії конкурсного відбору ідей:
СУМА. Надається фінансування прототипу / мінімальної партії / деталі виробу до 1500 грн., якщо виробництво коштує більше – ви маєте дофінансувати за власний рахунок.
АКТУАЛЬНІСТЬ ІДЕЇ.
У формі збору заявок додайте файл з описом ідеї, актуальності виробу для регіону або України, потенційний культурний і економічний зиск. Обсяг записки – до 2-х сторінок.
АВТОРСТВО. КРЕАТИВНІСТЬ. ІНОВАЦІЙНСТЬ. 100% ваше авторство. Якщо комісія виявить плагіат ідеї, таку пропозицію буде виключено з конкурсу.
ГАРМОНІЯ.
Гармонійність, краса, естетичність об’єкта як виробу.
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ. Бажано аби виробництво було запропоновано з екологічних та натуральних матеріалів.
ОСУЧАСНЕННЯ ТРАДИЦІЙ.
Вироби можуть (не обов’язково) носити ідею української ідентичності, територіальної або культурної причетності, історичну канву. Якщо ви подаєте ідею на основі традиційної української творчості, то пропонуємо їх стилістично осучаснити.

Запитання і пропозиції
Читайте умови і більше про конкурс на сторінці Постійний конкурс творців БФ “Це Крафт”
Запитання і пропозиції можна написати на електронну адресу [email protected], у темі листа пишіть «Запитання щодо Конкурсу творців».

Також щодо Конкурсу творців Це Крафт на постійній основі надаються консультації. Запис на консультацію можна зробити за номером телефону 066-898-2224.

Постійний Конкурс творців реалізовується командою благодійного Фонду “Це Крафт” за підтримки громадської організації “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад” в рамках соціальної складової соціального підприємства Це Крафт.


Останні публікації цього розділу:

Львівський медіафорум відкрив набір на серію онлайн-тренінгів для медійників

Ґранти від Urban Space 100. Не чекайте на зміни – створюйте їх (Івано-Франківськ)

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЛЖВ

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЧСЧ

Реєстрація на тренінг - практикум «Використання ШІ у роботі локальних медіа»

Помічник/ця з правових питань