ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” шукає партнерів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Вік Щастя

photo_2023-05-16_22-07-38
ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” шукає партнерів

Громадяни нашої держави часто зараз перебувають у стані напруження, страху, тривоги, у зв’язку з подіями, які відбуваються в нашій країні. Страждають всі члени спільноти, але особливо негативний вплив нинішня ситуація має на людей похилого віку.

Саме з метою підтримати цю категорію населення Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя”  розпочинає новий проєкт “Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з використанням арт-терапевтичних практик”

Протягом проєкту буде розроблена *програма “Методи арт-терапії як засіб корекції  емоційного стану у людей похилого віку”, яка включатиме унікальні цікаві активності, що сприятимуть вирішенню психоемоційних проблем.

Будуть проведені навчальні тренінги для психологів-практиків з міст Дніпро, Біла Церква, Кропивницький, Дрогобич, Слов’янськ, Київ, Вінниця.

Ми створимо групи психологічної підтримки для осіб поважного віку «Групи психологічної допомоги з використанням методів арт-терапії».

Вперше буде застосовано інноваційний метод “Форум –театру” як засобу впливу на емоційний інтелект людини та формування креативного підходу до позитивного вирішення проблеми.

Важливим стане використання тестувальника для вимірювання рівня стресу перед початком занять і після завершення, також виготовлення й друк посібника «Практичні рекомендації з використання арт-терапевтичних практик для корекції емоційного стану у людей похилого віку під час війни».

Партнерами проєкту виступатимуть ГО “Прес клуб реформ”, ГО “Турбота”, ДВНЗ «Слов’янський педагогічний університет».

Для втілення проєкту ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» шукає психологів-практиків, соціальних працівників та представників громадських об’єднань, які хотіли би долучитися до роботи.

Зареєструватися на попередній відбір можна за посиланням.

_________

Програма реалізується у співпраці з Громадською організацією “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ Ukraine за дорученням Уряду Німеччини.


Останні публікації цього розділу:

Укладання рамкової угоди на закупівлю палива (бензину)

Укладання рамкової угоди на закупівлю шин

Тендер на постачання обладнання для модернізації зрошувальних систем від Програми USAID АГРО

Запрошення до участі у процесі закупівлі: № ITB 2023-263 на укладання договорів постачання комп’ютерної та офісної техніки

Конкурс суспільно важливих проєктів

Запит на надання цінових пропозицій для Національного Демократичного Інституту