ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” шукає партнерів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Вік Щастя

photo_2023-05-16_22-07-38
ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” шукає партнерів

Громадяни нашої держави часто зараз перебувають у стані напруження, страху, тривоги, у зв’язку з подіями, які відбуваються в нашій країні. Страждають всі члени спільноти, але особливо негативний вплив нинішня ситуація має на людей похилого віку.

Саме з метою підтримати цю категорію населення Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя”  розпочинає новий проєкт “Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з використанням арт-терапевтичних практик”

Протягом проєкту буде розроблена *програма “Методи арт-терапії як засіб корекції  емоційного стану у людей похилого віку”, яка включатиме унікальні цікаві активності, що сприятимуть вирішенню психоемоційних проблем.

Будуть проведені навчальні тренінги для психологів-практиків з міст Дніпро, Біла Церква, Кропивницький, Дрогобич, Слов’янськ, Київ, Вінниця.

Ми створимо групи психологічної підтримки для осіб поважного віку «Групи психологічної допомоги з використанням методів арт-терапії».

Вперше буде застосовано інноваційний метод “Форум –театру” як засобу впливу на емоційний інтелект людини та формування креативного підходу до позитивного вирішення проблеми.

Важливим стане використання тестувальника для вимірювання рівня стресу перед початком занять і після завершення, також виготовлення й друк посібника «Практичні рекомендації з використання арт-терапевтичних практик для корекції емоційного стану у людей похилого віку під час війни».

Партнерами проєкту виступатимуть ГО “Прес клуб реформ”, ГО “Турбота”, ДВНЗ «Слов’янський педагогічний університет».

Для втілення проєкту ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» шукає психологів-практиків, соціальних працівників та представників громадських об’єднань, які хотіли би долучитися до роботи.

Зареєструватися на попередній відбір можна за посиланням.

_________

Програма реалізується у співпраці з Громадською організацією “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ Ukraine за дорученням Уряду Німеччини.


Останні публікації цього розділу:

Проведення процедури закупівлі на портативний УЗД апарат C10RL

Тендер на закупівлю транспортних послуг (таксі) у м. Києві та області

Конкурс з відбору громад Запорізької та Дніпропетровської обл. (психосоціальна підтримка та кейс-менеджмент для дітей та дорослих)стей для реалізації проєкту

Проведення процедури закупівлі на автоматичний зовнішній дефібрилятор

Відкритий тендер на закупівлю техніки, меблів та обладнання для молодіжних центрів у Львівській області

Тендер на визначення виконавця для будівництва складської будівлі для зберігання пожежно-рятувального обладнання