«ХерсонМрії»: триває набір на програму для молоді Херсона й області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oleksandra_Bulenok

1_Без Стрілки
«ХерсонМрії»: триває набір на програму для молоді Херсона й області

Українсько-данський молодіжний дім та Українська академія лідерства запрошують мрійників і мрійниць Херсона та регіону взяти участь у проєкті, який підсилить їхню участь у майбутній відбудові міста.

«ХерсонМрії» — інтенсив, що надасть мрійникам і мрійницям регіону необхідні знання, навички та підтримку у прагненнях відбудовувати й розвивати рідне місто. Проєкт реалізується у співпраці Українсько-данського молодіжного дому та Української академії лідерства.

Структура проєкту:

  • 20 відібраних участь розпочнуть участь з триденної онлайн-програми, що складається з лекцій від експертів й експерток, які поділяться досвідом і знаннями з волонтерства, командотворення та освіти. Молодь зустрінеться з Іриною Туляковою, керівницею волонтерської платформи «СпівДія», Валерієм Пекарем, співзасновником Громадянської Платформи «Нова Країна», та Михайлом Винницьким, доцентом кафедри соціології НУ «Києво-Могилянська академія».
  • 7-9 грудня відбудеться тренінг у Львові. Учасники й учасниці сформують команди, в яких розвиватимуть власні ідеї інклюзивних проєктів у Херсоні.
  • 10-16 грудня — навчальна експедиція до Данії. Молодь буде досліджувати європейські практики впровадження інклюзивних ініціатив з дотриманням прав людини.
  • А на завершення — онлайн-презентація проєктів з можливістю отримати підтримку у реалізації!

Інтенсив для молоді Херсонщини стане другим проєктом «Мрій». Перший — «МикоМрії» — об’єднав понад сто проактивних миколаївців. Вони вже подолали етап онлайн-навчання, пройшли відбір та готуються до тренінгу у Львові.

Критерії для відбору на «ХерсонМрії»:

  • це представники й представниці проактивної молоді
  • віком 16-20 років
  • з Херсона й області
  • проживають в регіоні або ж були вимушені виїхати в інші регіони
  • прагнуть творити майбутнє свого міста і долучитися до молодіжного активізму

Заявку можна подати до 25 листопада включно за посиланням.

* Усі витрати, пов’язані з участю, забезпечує Українсько-данський молодіжний дім.

Якщо є питання, звертайтеся за цими контактами: Ірина Цуркан, [email protected], Іван Чубукін, [email protected], Оксана Никитюк, [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на надання послуг з організації для проведення 5 заходів в місті Тернопіль

Запит цінових пропозицій на закупівлю обладнання для консультативних пунктів для бізнесу в Тернопільській області

Запит цінових пропозицій на надання юридичних послуг рамковий договір Request for Quotation on providing legal services framework agreement RFQ no: RFQ-02-035-KYV-2024

Закупівля послуг з проведення тренінгів та консультаційних послуг на тему "Відновного правосуддя та чутливості до конфліктів"

Тендерне запрошення на поставку продуктових наборів

Тендер на Office ІТ-обладнення