HEAT training _ послуги з організації та проведення тренінгу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
marynavorzheva

61d5945d301d3926052660
HEAT training _ послуги з організації та проведення тренінгу

Філія “Євангельска Служба Дияконії та Розвитку е. В. Україна”  – DKH Ukraine запрошує до подання пропозицій для організації та проведення HEAT тренінгу для співробітників. 

Місія DKH Ukraine полягає в наданні допомоги людям, які зазнали екзистенційних труднощів через катастрофи. Незалежно від віросповідання, етнічної приналежності, політичних переконань чи громадянства, ми прагнемо допомогти тим, хто особливо залежить від підтримки: ВПО, біженці, люди похилого віку, діти, хворі та люди з фізичними або психічними вадами.

https://www.diakonie-katastrophenhilfe.de/en/home

Основна мета тренінгу HEAT для співробітників організації – надати їм знання та навички для безпечної та надійної роботи в складних та потенційно небезпечних умовах. Це включає в себе:

Розуміння загроз і ризиків безпеці в різних контекстах, таких як політична нестабільність, громадські заворушення, злочинність і стихійні лиха.
Розвиток ситуаційної обізнаності та здатності виявляти й оцінювати потенційні загрози.
Вивчення основних процедур безпеки та захисту, включаючи протоколи евакуації, надання першої медичної допомоги та комунікаційні стратегії.
Відпрацювання навичок прийняття рішень під тиском та управління стресом у критичних ситуаціях.
Сприяння особистому благополуччю та психологічній стійкості, щоб впоратися зі складними умовами.

The main goal of HEAT training for organization staff is to equip them with the knowledge and skills to work safely and securely in complex and potentially dangerous environments. This includes:
Understanding security threats and risks in different contexts, such as political instability, civil unrest, crime, and natural disasters.
Developing situational awareness and the ability to identify and assess potential threats.
Learning essential safety and security procedures, including evacuation protocols, first aid, and communication strategies.
Practicing decision-making skills under pressure and managing stress in critical situations.
Promoting personal well-being and psychological resilience to cope with challenging environments.

НАВЧАЛЬНІ МОДУЛІ: Оцінка та пом’якшення загроз, Перша допомога та реагування на травми, Ідентифікація мін, НВБ та СВП, Безпека та захист транспортних засобів, Викрадення та полон, Поведінка під обстрілом, Пожежна безпека, Вирішення конфліктів та самозахист, Підготовка спорядження та ЗІЗ, Хімічна, біологічна, радіологічна та ядерна зброя, Ознайомлення зі зброєю, Військові блокпости та дорожні застави, Комунікаційне обладнання, Управління стресом та психологія.

TRAINING MODULES: Threat Assessment and Mitigation, First Aid and Trauma Response, Identification of Mines, UXOs and IEDs, Vehicle Security and Protection, Kidnapping and Captivity, Behaviour under Fire, Fire Safety, Conflict Resolution and Self-Protection, Equipment and PPE Preparation, Chemical, Biological, Radiological and Nuclear Weapons, Weapons Familiarisation, Military Checkpoints and Roadblocks, Communications Equipment, Stress management and psychology.

Кількість співробітників – 9 осіб (окрема група, без участі інших третіх осіб) 

Місце проведення – Київ 

Рекомендовані дати проведення  – у період з 3.06.2024 по 07.06.2024 або за згодою сторін 

Форма оплата – безготівкова у гривні по перерахунку з укладанням договору. 

Мова тренінгу – українська 

Кінцева дата подання пропозицій до 28.05.2024 до 18.00 

Пропозиції подаються на електронну пошту: [email protected]

Пропозиція має містити – план тренінгу з модулями та обладнанням, цінову пропозицію загалом за групу та за одну особу у грн включно всі податки та збори, інформацію про учасника, рекомендаційні листи 

Контакт – Марина Воржева , тел. 0671287038 ако 0503583523 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь