Freedom House в Україні відкриває конкурс міні-грантів для союзників ЛГБТ+

Зафіксувати у Google календарі!


FH_logo_blue_large_PNG
Freedom House в Україні відкриває конкурс міні-грантів для союзників ЛГБТ+

Організація розгляне пропозиції, спрямовані на привернення уваги суспільства до загроз та утисків, з якими стикаються ЛГБТ+ по всій країні, та на боротьбу з цими проблемами. Дедлайн – 22 вересня 2019 року.

Freedom House в Україні відкриває конкурс міні-грантів для підтримки союзників в їхній діяльності з відстоювання та просування прав ЛГБТ+. Організація розгляне пропозиції, спрямовані на привернення уваги суспільства до загроз та утисків, з якими стикаються ЛГБТ+ по всій країні, та на боротьбу з цими проблемами. Відповідно до умов конкурсу, чотири найсильніші проекти зі строком реалізації від двох місяців отримають підтримку – $ 1000 (одна тисяча доларів США) кожен, у гривневому еквіваленті. Проектні пропозиції прийматимуться до 22 вересня 2019 року.

До участі ми запрошуємо союзників з числа бізнесу, медіа, представників громадських організацій, незалежних активістів та всіх, хто прагне відстоювати права ЛГБТ+ в Україні. Для подання заявки на отримання гранту необхідно заповнити онлайн форму.

У фокусі грантової програми:

  • індивідуальні та групові проекти спрямовані на підтримку ЛГБТ+ спільноти та її прав і свобод;
  • комунікаційні та медіа-ініціативи на підтримку прав та свобод спільноти в Україні;
  • кооперація з громадянським суспільством, бізнесом, навчальними, владними та релігійними установами задля покращення та розвитку суспільної думки щодо цивільних та соціально-економічних свобод ЛГБТ+;
  • залучення до роботи регіональних ЛГБТ+ спільнот та посилення їхньої організаційної спроможності.

Проектні пропозиції прийматимуться до 22 вересня 2019 року. Ми повідомимо переможців програми не пізніше 30 вересня 2019 року. Надання міні-грантів очікується в жовтні 2019 р. Мінімальна тривалість проектів – 2 місяці. Проекти мусять закінчитися до 20 грудня 2019 року.

Невичерпний перелік прикладів проектної діяльності за умовами грантової програми: організація зустрічей представників регіональних громад; виготовлення коротких відеороликів з особистими історіями (за прикладом проекту «It Gets Better»); проведення дискусійних клубів; побудова діалогу з питань релігії та прав ЛГБТ+ в місцевій громаді; розв’язання проблем місцевої громади спільними зусиллями ЛГБТ-спільноти; інформаційна робота на регіональному рівні тощо. Короткий приклад робіт союзників, які отримували підтримку раніше: «Про ЛГБТ у Сумах»; «Незручні питання до ЛГБТ».

Для отримання фінансування НЕ потрібна наявність зареєстрованої організації.


Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський конкурс фотографії "Світ навколо очима та серцем людини"

Другий етап тендеру на вироблення брендованої продукції

Конкурс для молодих графічних дизайнерів

Конкурс на придбання оргтехніки

Конкурс на придбання музичних інструментів

Конкурс на придбання сценічних костюмів