Freedom House оголошує конкурс міні-грантів для союзників ЛГБТ+

Зафіксувати у Google календарі!


гранти
Freedom House оголошує конкурс міні-грантів для союзників ЛГБТ+

Freedom House в Україні відкриває конкурс міні-грантів для союзників та союзниць ЛГБТ+ в Україні, які у своїй діяльності відстоюють і просувають ідеї захисту прав людини без дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. Організація розгляне проєктні пропозиції, спрямовані на підтримку ЛГБТ+ з боку союзників із різних суспільних груп і професій (зокрема, з кола дружніх вчителів, батьків, психологів, лікарів, журналістів, юристів, громадських і культурних діячів). Перевага буде надаватися проєктам від активістів та ініціатив із регіональних міст і селищ України.

Згідно з умовами конкурсу чотири найсильніші проєкти зі строком реалізації від 2 до 4 місяців отримають підтримку до $1000 доларів США (у гривневому еквіваленті).

До участі запрошуються союзники серед підприємців, журналістів, освітян, лікарів, митців, громадських діячів, державних службовців, представників громадських організацій, активістів та всіх, хто прагне виразити свою солідарність у відстоюванні прав ЛГБТ+ в Україні. Для подання заявки на отримання міні-гранту необхідно заповнити онлайн форму.

Кінцевий термін подання пропозицій – 9 жовтня 2020 року.

Конкурс міні-грантів здійснюється в рамках проєктe «Підтримка союзників із захисту прав ЛГБТ+».

Невичерпний перелік ініціатив, які отримували міні-грант від Freedom House у минулому:


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю екоручок

Гранти на допомогу українським кінематографістам / Grants to assist Ukrainian Filmmakers

Конкурс цифрової трансформації "Дієва громада" від Мінцифри

Тендер на створенная відеоматеріалів

Відкритий тендер із закупівлі робіт: Автоматизована система управління дорожнім рухом без управляючого пункту на перехресті

Конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю за силовими структурами від Freedom House