Фотоконкурс Сentropa / ESJF «Єврейські кладовища в Україні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Andrii Koshelnyk

trans-history_film-competition_man-camera-taking-photo-photographer_960x540
Фотоконкурс Сentropa / ESJF «Єврейські кладовища в Україні»

Ви студент/студентка та хочете поділитися своїми фотоісторіями з широкою аудиторією? Скористайтеся шансом взяти участь у фотоконкурсі та виграти грошову винагороду до 1000 євро на фото/відеообладнання.

Конкурс відкритий для студентської молоді, яка навчається і захоплюється мистецтвом фотографії. Ми пропонуємо вам обрати одне чи кілька єврейських кладовищ (місце розташування і стан кладовища не має значення) і з допомогою об’єктиву фотоапарата створити свою художню фотоінтерпретацію цих місць, які мовою їдиш називають «Бейс Ойлем» («Дім світу»).

Дуже багато єврейських кладовищ (насправді більшість) сьогодні перебувають у незадовільному стані. Вони забуті і покинуті, густо вкриті чагарниками, не завжди належно захищені і огороджені. І попри це некрополі залишаються об’єктами цікавої, а подекуди таємничої культурної спадщини, якою не варто нехтувати. Мета цього конкурсу – віддати шану та привернути увагу громадськості (особливо молоді) до єврейської некропольної спадщини в Україні і фотографія – один з способів побачити і відкрити її для себе під новим кутом зору.

Спробуйте передати через фотографії ваше сприйняття кладовищ. Не важливо якими вони будуть (чорно-білими чи кольоровими), зробленими камерою з телефону чи професійним фотоапаратом, на плівку чи Polaroid, важливо створити власну фотоісторію кладовища, показати його культурну цінність і підкреслити історичну та мистецьку значущість. Оскільки конкурс триватиме до кінця квітня 2023 року, ви можете фотографувати одне й те саме кладовище в різні пори року (восени та взимку).

Журі в складі трьох професійних фотографів визначить найкращі роботи, з яких буде створено міні фотовиставку. Переможці претендуватимуть на три грошові премії:

- 1 місце: 1000 €;
- 2 місце: 600 €;
- 3 місце: 400 €.

До конкурсу допускаються проекти лише студентів та студенток, які навчаються на мистецьких і культурологічних напрямках вузів у наступних країнах: Грузія, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Угорщина, Україна, Словаччина.

Дедлайн конкурсу – 30 квітня 2023 р.

Дізнайтеся більше про правила, умови та порядок участі тут.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів

Тендер на проведення семінарів із працевлаштування та кар’єрних консультацій