Фотоконкурс для молодих тревел-фотографів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Maria Iemelianenko

18424010_1376180249141379_2474779588620606405_n
Фотоконкурс для молодих тревел-фотографів

Цікавишся зв’язком між екологією та здоров’ям? Любиш фотографувати та подорожувати? Тоді наш фотоконкурс для тебе! Головний приз – оплачена поїздка на Конференцію за участі Міністрів, що відбудеться 12-15 червня 2017 року в м. Острава (Чеська Республіка). Дедлайн – 3 червня 2017 р.

Що потрібно зробити: відправити нам до 3 червня 2017 року авторську фотографію, яка відображатиме проблеми, пов’язані з навколишнім середовищем і здоров’ям.

Фотографії приймаються в одній з наступних категорій:
– сталі системи охорони здоров’я;
– забруднення повітря;
– ненадійні системи водопостачання та санітарії;
– небезпечні хімічні речовини;
– відходи та забруднені ділянки;
– зміна клімату;
– сталий розвиток міст.

Вимоги до фотографій:
– фотографії можуть бути розміщеними у соціальній мережі фейсбук із використанням тегів на вибір #6MCEH2017; #EuropeEnvHealth and #EEHYCUKR та позначенням @EEHYouthCoalition;
– додатково слід заповнити елементарну форму заявки  та відправити її разом із фото на електрону адресу [email protected].

Детальну інформацію можна знайти на веб-сторінці фотоконкурсу.

Довідково: Міжнародний фотоконкурс від Європейської Молодіжної Коаліції з питань Охорони Навколишнього Середовища і Здоров’я (EEHYC) спрямований на привернення уваги громадськості, політиків і відповідних зацікавлених сторін до думки молодих людей з питань, що стосуються охорони навколишнього середовища і здоров’я в Європейському регіоні.

Європейська Молодіжна Коаліція з питань Охорони Навколишнього Середовища і Здоров’я (EEHYC) – це перша європейська мережа за участю молоді, яка підкреслює і сприяє розумінню взаємозв’язків між довкіллям і здоров’ям. Участь молоді у процесі прийняття рішень є центральним моментом у діяльності Коаліції та підтримується Міністрами охорони здоров’я та навколишнього середовища за допомогою зобов’язань, прийнятих в Декларації на Міністерській конференції ВООЗ з питань охорони навколишнього середовища та здоров’я, що відбулася в Пармі в 2010 році.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на програму шкільного самоврядування в громадах

Триває набір на навчання у бізнес-школі для молоді з числа ВПО для громад Чернівецької області

Тендер на закупівлю безкаркасних брезентових наметів

Тендер із постачання непродовольчих товарів для надання благодійної допомоги

Call for expressions of interest for minor repairs of buildings/construction services. Запрошення до вираження зацікавленості (дрібний ремонт будівель/послуги з ремонту)

Представництво DVV International оголошує конкурс із пошуку розробника для виготовлення серії відеороликів про центри навчання та освіти дорослих