Фотоконкурс для молодих тревел-фотографів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Maria Iemelianenko

18424010_1376180249141379_2474779588620606405_n
Фотоконкурс для молодих тревел-фотографів

Цікавишся зв’язком між екологією та здоров’ям? Любиш фотографувати та подорожувати? Тоді наш фотоконкурс для тебе! Головний приз – оплачена поїздка на Конференцію за участі Міністрів, що відбудеться 12-15 червня 2017 року в м. Острава (Чеська Республіка). Дедлайн – 3 червня 2017 р.

Що потрібно зробити: відправити нам до 3 червня 2017 року авторську фотографію, яка відображатиме проблеми, пов’язані з навколишнім середовищем і здоров’ям.

Фотографії приймаються в одній з наступних категорій:
– сталі системи охорони здоров’я;
– забруднення повітря;
– ненадійні системи водопостачання та санітарії;
– небезпечні хімічні речовини;
– відходи та забруднені ділянки;
– зміна клімату;
– сталий розвиток міст.

Вимоги до фотографій:
– фотографії можуть бути розміщеними у соціальній мережі фейсбук із використанням тегів на вибір #6MCEH2017; #EuropeEnvHealth and #EEHYCUKR та позначенням @EEHYouthCoalition;
– додатково слід заповнити елементарну форму заявки  та відправити її разом із фото на електрону адресу [email protected].

Детальну інформацію можна знайти на веб-сторінці фотоконкурсу.

Довідково: Міжнародний фотоконкурс від Європейської Молодіжної Коаліції з питань Охорони Навколишнього Середовища і Здоров’я (EEHYC) спрямований на привернення уваги громадськості, політиків і відповідних зацікавлених сторін до думки молодих людей з питань, що стосуються охорони навколишнього середовища і здоров’я в Європейському регіоні.

Європейська Молодіжна Коаліція з питань Охорони Навколишнього Середовища і Здоров’я (EEHYC) – це перша європейська мережа за участю молоді, яка підкреслює і сприяє розумінню взаємозв’язків між довкіллям і здоров’ям. Участь молоді у процесі прийняття рішень є центральним моментом у діяльності Коаліції та підтримується Міністрами охорони здоров’я та навколишнього середовища за допомогою зобов’язань, прийнятих в Декларації на Міністерській конференції ВООЗ з питань охорони навколишнього середовища та здоров’я, що відбулася в Пармі в 2010 році.


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень