FinTeens: Студентів з усієї України запрошують розробити проєкти з фінансової грамотності

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Snizhanna Beliaeva

заставка
FinTeens: Студентів з усієї України запрошують розробити проєкти з фінансової грамотності

Студенти, хто готовий проявити свою креативність та розробити проєкти з фінансової грамотності? Формуйте свої команди, пропонуйте унікальні ідеї, та вигравайте круті призи. Автори найкреативніших рішень будуть відібрані на конкурс у Києві, а також позмагаються за головний приз – освітню подорож до офісу BNP Paribas в Європі.

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошують студентів усіх спеціальностей взяти участь в проєкті “FinTeens: Покоління фінансово незалежних”. За дослідженнями, 72% молодих людей у віці 18-24 роки мають низьку фінансову обізнаність і не вміють керувати своїми фінансами. 

Мета проєкту – підвищити інтерес молоді до теми фінансової грамотності та залучити студентів до розробки інноваційних матеріалів для батьків з навчання фінансовій грамотності своїх дітей.

Участь в проєкті можуть взяти студенти ЗВО усіх спеціальностей та курсів. Реєструватися необхідно командами по 6 осіб. Для реєстрації команди потрібно заповнити реєстраційну форму до 19 березня 2020 року за посиланням careerhub.in.ua/ukrsibbank-contest.

Серед усіх зареєстрованих команд організатори відберуть 10, які будуть запрошені на конкурс у Києві. Про результати відбору команд на конкурс буде повідомлено до 24 березня 2020 року. Протягом місяця команди розроблятимуть свої рішення із залученням співробітників банку в якості менторів, а вкінці квітня презентують свої розробки на фіналі конкурсу. Команди-переможці отримають корисні призи від організаторів. 

Детальні умови проєкту читайте у Положенні 

З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь – [email protected], тел. (044) 292 02 48, Тарас Деркач.


Останні публікації цього розділу:

Запит на виявлення інтересу щодо розробки та проведення онлайн курсу «Робота для бізнесу онлайн»

Львівський медіафорум відкриває новий набір на Media Emergency Fund

Стань Молодіжним делегатом України до ООН та представ державу на міжнародному рівні!

RFQ-35-2020 Готельні послуги в Києві для СММ ОБСЄ

PR-агентство для співпраці

Конкурс сценаріїв соціальних відеороликів «Політика – жіноча справа»

  • Тарас Надкерничний

    Чи можна реєструватися, якщо один з членів команди не студент?