Фахівців культури та мистецтва запрошують на безкоштовні онлайн-консультації

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
inshaosvita

image2_syla_tut@300x-100
Фахівців культури та мистецтва запрошують на безкоштовні онлайн-консультації

Інша Освіта запустила серію безоплатних онлайн-консультацій для діячів та діячок культури та мистецтв від експертів та експерткок в сфері культурного менеджменту, бізнес-планування, фандрейзингу, маркетингу, фінансів та права.

Із початком повномасштабного вторгнення представники та представниці культурного сектору зіткнулися з викликами нової реальності та почали шукати ефективні рішення, щоб адаптувати свої проєкти та бізнес і продовжувати роботу. Консультації від Іншої Освіти — саме про такі рішення. 

За два місяці 24 культурні менеджер(к)и та підприєм(и)ці отримали фахові поради щодо подальшого розвитку своїх проєктів та власної справи в культурному секторі.

До 6 вересня триває набір на третє коло індивідуальних консультацій, де 6 експертів та експерток поділяться досвідом з:

— культурного менеджменту, 
— управління організаціями,
— фандрейзингу,
— міжнародної співпраці,
— авторського права,
— бізнес-планування,
— оподаткування та звітності.

Початок консультацій — 8 вересня.

Серед консультантів:

  • Віта Базан — культурна менеджерка та фандрейзерка, співпрацювала з такими проєктами як Велика Ідея, Код Міста та Вимірювач. Віта розкаже про фандрейзинг, життєвий цикл проєктів, побудову спільнот через краудфандинг, роботу з міждисциплінарними командами, проєктний менеджмент в умовах невизначеності та людино-орієнтований дизайн проєктів.
  • Анастасія Євсєєва — культурна менеджерка та кураторка мистецьких проєктів, керівниця напряму «Візуальне мистецтво» Українського інституту та співкураторка Другої національної бієнале молодого мистецтва в Харкові. Настя розповість про те, як працює проєктний менеджмент у візуальному мистецтві, як (почати) працювати з міжнародними партнерами та репрезентувати українське мистецтво та митців за кордоном.
  • Наталка Найда — маркетологиня та креативна директорка, засновниця бренду Bukvica, співзасновниця Framiore, авторка та засновниця освітнього проєкту позашкільної освіти Дрібнота. Наталка розповість, як забезпечити якісний стратегічний розвиток бренду, допоможе проаналізувати перспективні напрямки розвитку вашого бізнесу чи проєкту, розпланувати бізнес та налагодити маркетинг, що працює.
  • Юлія Кушнір — культурна менеджерка, фандрейзерка, екскерівниця Urban Space Radio. Юля поділиться досвідом роботи з партнерами та меценатами (в тому числі міжнародними), розкаже, де шукати та як працювати з бізнес-партнерами та як не боятися фандрейзингу.
  • Сергій Євтєєв — фінансовий менеджер, співзасновник Агенції фінансових та бухгалтерських послуг «Без Болю. Сергій навчить перекладати з бухгалтерської на українську, пояснить особливості подачі фінансової звітності (в Україні та закордоном) та проконсультує в питаннях державної реєстрації.
  • Костянтин Зеров — юрист у сфері інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук, член Асоціації правників України (АПУ). Костянтин проконсультує в питаннях  авторського права в креативних індустріях, розкаже про торговельні марки та медіаправо.

Кожна бесіда  триває півгодини. Щоб потрапити на індивідуальну консультацію, заповніть анкету, в якій вкажіть сферу вашого запиту й обріть консультант(ку)а.

З усіма запитаннями звертайтеся у приватні повідомлення сторінки Інша Освіта у Facebook.

Онлайн-консультації проводяться у межах програми “Сила тут” за підтримки Європейської комісії.


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності