Фабрика Громадських Організацій – ІІІ (Черкаси)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


photo_2019-01-13_12-40-49
Фабрика Громадських Організацій – ІІІ (Черкаси)

За останній рік до ГО Платформа Громадських Діалогів за безоплатною допомогою у створенні громадської або благодійної організацій звернулося понад 7 ініціативних груп. В більшості з них були дуже цікаві ідеї з розвитку різноманітних напрямів громадянського суспільства.

Тому! Продовжуючи традицію розвитку громадянського суспільства м. Черкаси шляхом пошуку свіжих, ініціативних груп, які бажають вийти на новий рівень своєї громадської діяльності, Платформа Громадських Діалогів оголошує конкурс.

Переможцям конкурсу, буде безкоштовно створено ГРОМАДСЬКУ або БЛАГОДІЙНУ організацію, надана менторська та юридична підтримка у її діяльності на 1 рік. Також на переможців чекають подарунки, які допоможуть їх організації в подальшому розвитку.

Для участі у конкурсі вам необхідно заповнити форму.

На підставі заповнених у формі відомостей нами буде проведено відбір найкращих та найкорисніших для суспільства ідей і 19.02.2019 р. буде оголошено переможця.

Дедлайн подачі заявок 16.02.2019 (включно). Створення організації відбудеться в період двох тижнів після проведення зустрічі з переможцем конкурсу.

Після оголошення результатів конкурсу, з переможцем та іншими учасниками, які подали найкращі заявки, буде проведено стратегічну зустріч.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

- Заявка повинна подаватися групою ініціативних осіб (від трьох), яким на момент подачі виповнилося 18 років;
– Громадська або благодійна організація повинна бути створена та діяти на території м. Черкаси;
– Мати корисні для суспільства ідеї та бажання творити позитивні зміни у суспільстві.

Контактні особи:
Олександр Курявий
+38 096 269 23 66;
E-mail: [email protected]

Andriy Tishchenko
+38 066 218 90 18;
E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Розробник мотиваційної програми підтримки для ветеранів АТО / ООС

Тендер на логістичні послуги по організації доставки препаратів для лікування туберкульозу та ВІЛ до лікувально-профілактичних закладів в Одеській області

Третій загальноукраїнський конкурс найкращих проектів в освіті дорослих

Консультаційні послуги щодо адвокатування плану переходу на державне фінансування послуг з замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для ВІЛ-інфікованих пацієнтів та аналізу чинної нормативно-правової бази, що регулює порядок надання послуг з ЗПТ в Україні

Розробка та виготовлення відеоролика із серії «Гривня – наш символ»

Тендер на закупівлю сушильного обладання для Білоберізької та Богородчанської ОТГ (переоголошення)