ЄС оголосив набiр до Європейської школи Східного партнерства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


43723519295_ef1cdf550a_c
ЄС оголосив набiр до Європейської школи Східного партнерства

Оголошено конкурсний набiр для школярiв віком 16-17 років з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Республіки Молдова, які хочуть поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз й отримати мiжнародний диплом.

Інформаційні картки 

Заявки приймаються до 14 березня 2020 року.

Стипендійну програму фінансує Європейський Союз, який підтримає 35 найкращих студентів із шести країн. Вони отримають високоякісний визнаний на міжнародному рівні диплом Міжнародного бакалаврату з фокусуванням на європознавстві. Програму Європейської школи Східного партнерства здійснює «Нова школа», що знаходиться у Тбілісі (Грузія). Вона охоплює дворічний курс навчання, що розпочнеться у 2020-2021 навчальному році.

Унікальна дипломна програма поєднує в собі високі академічні стандарти Міжнародного бакалаврату та спеціалізоване навчання, що базується на принципах Європейської шкільної системи. Обрані студенти відвідуватимуть заняття в багатомовному та мультикультурному середовищі з метою поглиблення своїх знань щодо Європи та Європейського Союзу, а також щодо європейських мов, літератури та історії. Також студенти матимуть доступ до низки позакласних програм та зможуть брати участь у конференціях високого рівня на теми, пов’язані з ЄС. Після завершення навчання випускники отримають диплом Міжнародного бакалаврату з європознавства.

Європейську школу Східного партнерства було створено в рамках зусиль Євросоюзу та його країн-партнерів з метою покращення освітніх можливостей та міжрегіональних обмінів для молоді з  Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України.

Зацікавлені студенти повинні подати заявки на веб-сайті www.eapeuropeanschool.eu до 14 березня 2020 року, 12:00 (всесвітній координований час (UTC) +4:00). Процес відбору включатиме письмові тести та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів. Перелік стипендіатів 2020-2021 навчального року буде оголошено в другій половині травня цього року. 

Бiльш детально про правила прийому i про школу дiзнавайтеся за посиланням

У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися за адресою: [email protected], або телефонувати за номером: + 995 32 225 70 06 (стаціонарний номер).


Останні публікації цього розділу:

Надання пакету послуг з ВІЛ, ТБ та ВГС для людей в конфлікті з законом та надання послуг з ВІЛ серед ЛВІН та ЧСЧ в цивільному секторі

2 хвиля національного проєкту “Digitaliзація громадських організацій”

Тендер на закупівлю туристичних вказівників для Станіславської ОТГ

Тендер на закупівлю вуличного обладнання для Станіславської ОТГ

Тендер щодо постачання IT витратних матеріалів для офісів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі

Тендер на закупівлю обладнання для туризму для Станіславської ОТГ