ЄрміловЦентр оголосив опен-кол міжнародної мистецької резиденції “Residents of Universe”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Valeriia Horbachova

unnamed-min
ЄрміловЦентр оголосив опен-кол міжнародної мистецької резиденції “Residents of Universe”

ЄрміловЦентр разом з Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна радий анонсувати резидентську програму 2019.

Цього року місячна резиденція відбудеться на локаціях — музеях, колекціях та підрозділах — Університету ім. В.Н.Каразіна. Музей природи, Музей археології, Центральна наукова бібліотека, Ботанічний сад, Музей історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Астрономічна обсерваторія, головний хол та подвір’я Університету. Ми запрошуємо художників дослідити колекції, архіви та простір Університету та запропонувати їхнє мистецьке бачення історичних фондів. Мета резиденції — спробувати переосмислити університетську спадщину з мистецької точки зору, а також створити нові художні роботи, які будуть презентовані у цих просторах.

Ми очікуємо на заявки митців з Німеччини, Литви, Польщі (Познань), Іспанії, України та Великобританії.

Для участі в резиденції, будь ласка, надішліть свої CV, портфоліо та мотиваційний лист, в якому розкрито ваш інтерес до участі, та надайте пріоритетний список з трьох локацій, в яких ви маєте бажання працювати: зробити дослідження та створити роботу.  

Кожен художник матиме доступ до обраної локації, її фондів та отримає асистентську допомогу у дослідженні та продакшені.

Будь ласка, ознайомтеся з умовами участі і контактними даними для своєї країни за посиланнями:

Німеччина        Литва        Польща        Іспанія        Україна        Великобританія

Цей проект було втілено завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Партнери проекту: Schafhof Європейський арт центр у Верхній Баварії, Асоціація “Польща-Україна”, Культурний центр Zamek, Литовська Асоціація Фотографів в Клайпеді, Британська Рада в Україні.

 

Важлива примітка! Дякуючи співпраці ЄрміловЦентру з Schafhof Європейським центром мистецтв Верхньої Баварії, Асоціацією “Poland-Ukraine”, Культурним центром Zamek, Литовська Асоціація Фотографів в Клайпеді, Британською Радою в Україні ми побудували програму резиденції, що запрошує українських художників до участі в мистецьких резиденціях у Німеччині, Литві, Польщі та Великобританії. Будь ласка, ознайомтеся з опен-колами для українських художників, що бажають прийняти участь в резиденціях наших партнерів закордоном тут.

 

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, пишіть нам на [email protected].

 


Останні публікації цього розділу:

Постачання детекторів газу для СММ ОБСЄ в Україні

Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Конкурс на створення автоматизованої системи оцінки вартості майна для ФДМУ

Kонкурс на закупівлю обладнання

Набір учасників на тренінг "Права людини як найвища суспільна цінність"

До 26 липня – прийом заявок на Regional Champions Accelerator