Erasmus for Young Entrepreneurs: програма обміну для українців в країнах ЄС

Зафіксувати у Google календарі!


Набір на програму міжнарожних обмінів для початкових підприємців Erasmus for Young Entrepreneurs
Erasmus for Young Entrepreneurs: програма обміну для українців в країнах ЄС

Кожен українець має можливість поїхати до Європи та протягом кількох місяців працювати разом із досвідченими підприємцями та копаніями країн ЄС. Новий досвід, розуміння ринку ЄС, можоивість розширення професійних зв’язків, отримання інсайтів про ведення бізнесу, прокачка скілів  – все це та башато іншого ви можете отримати приймаючи участь у програмі  Erasmus for Young Entrepreneurs, що фінансується Європейською Комісією.  

В Україні обміном опікується молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи». Це одна з тисяч можливостей ЄС для підтримки України та українців за кордоном!

Для кого проєкт?

Учасником міжнародного обміну може стати будь-який українець незалежно від віку, який проживає в Україні або країнах ЄС. 

Основною вимогою є зацікавленість у бізнесі та бадання відкрити власну справу, а також досвід підприємництва  від 0 до 3 років.

Надається фінансова підтримка для кожного учасника, сума якої залежить від обраної країни. Кошти направлені на покриття витрат на подорож та перебування.

Як прийняти участь?

  • Подати заяку через платформу Erasmus +
  • Завантажити CV (резюме) та бізнес план
  • Отримати погодження та підписати угоду про участь

Зверніть увагу

  • Обмін може тривати від 1 до 6 місяців — залежить від сфери діяльності та часу, який  ви можете й хочете присвятити програмі. 
  • Під час воєнного стану діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон. Отримати дозвіл на перетин кордону — ваша відповідальність.
  • Якщо у вас немає готового бізнесплану, молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи» поділиться порадами і рекомендаціями.

Покрокову інструкцію з інсайтами та необхідними документами ви можете знайти за посиланням, або написавши на електрону адресу [email protected] 

Контактна особа – менеджер проєкту  Тетяна Пасмарнова


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь