Elton John AIDS Foundation оголошує грантовий конкурс від Фонду «Незадоволені потреби»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
BohdanaS

radian
Elton John AIDS Foundation оголошує грантовий конкурс від Фонду «Незадоволені потреби»

Elton John AIDS Foundation відкриває прийом заявок на отримання гранту Фонду «Незадоволені потреби» для боротьби зі зростаючою епідемією ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії.

Ініціатива RADIAN спрямована на надання фінансування локальним організаціям, які пройшли відбір і зосередженим на профілактиці і лікуванні ВІЛ, освіту, розширення можливостей громад та налагодження іновативних партнерських відносин.

Фонд  оголошує про старт прийому заявок на отримання гранту від Фонду «Незадоволені потреби» і в рамках програми «Зразкові міста» проекту RADIAN. Фонд «Незадоволені потреби» (Unmet Need Fund) буде підтримувати програми з країн Східної Європи та Центральної Азії, які зосередяться на профілактиці і лікуванні, освіті й просвіті, розширенні прав і можливостей громад та налагодженні іновативних партнерських відносин.

Місцеві та регіональні організації в цих країнах, що розділяють думку про необхідність значного поліпшення якості допомоги людям, які живуть з ВІЛ, та запобігання нових випадків ВІЛ-інфекції та смертності від СНІДу, можуть подати заявку на грантове фінансування до 23:59 GMT 15 грудня 2019 року на сайті: www.ejaf.org/radian

«Ми з нетерпінням чекаємо на запуск роботи Фонду «Незадоволені потреби», який надасть підтримку в боротьбі з епідемією ВІЛ, надавши необхідні ресурси, – коментує Енн Еслетт, генеральний директор Elton John AIDS Foundation. – Оскільки це один з небагатьох регіонів світу, в якому росте число ВІЛ-інфікованих, для нас критично важливо підтримувати місцеві організації саме тут для того, щоб не залишити нікого без уваги в нашій місії зі створення майбутнього без СНІДу ».

Ініціатива RADIAN з’явилася в результаті співпраці між Elton John AIDS Foundation і компанією Gilead Sciences. Фонд «Незадоволені потреби» орієнтований на підтримку неурядових організацій, які співпрацюють з місцевими громадами і системою охорони здоров’я, і ​​розширення інноваційних послуг, що надаються в сфері ВІЛ, що сприяють ранньому початку лікування, націлених на підтримку прихильності, зниження шкоди і профілактику, реалізацію проектів в галузі освіти і освіти. Фонд вітає науково-обгрунтовані концепції і пропозиції, які можна реалізувати в Албанії, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Косово, Латвії, Литві, Республіці Молдова, Російської Федерації, Румунії, Північній Македонії, Сербії, Словенії, Таджикистані, Туркменістані, Узбекистані, Україні, Хорватії, Чорногорії, Естонії.

«Ми знаємо, що спільноти, які живуть з ВІЛ або знаходяться в групі ризику, часто позбавлені підтримки, яка необхідна їм для того, щоб вести повноцінне і здорове життя, – зазначив Алекс Каломпаріс, віце-президент по роботі з неурядовими організаціями в Австралії, Канаді і Європі, Gilead Sciences. – Наша головна місія – зупинити поширення ВІЛ, і вона вимагає всеосяжного і комплексного підходу, щоб переконатися, що ніхто не залишився без уваги. За допомогою Фонду «Незадоволені потреби» ініціативи RADIAN ми можемо охопити спільноти по всьому регіону СЄЦА і змінити траєкторію розвитку епідемії ВІЛ в регіоні».

Більше інформації на сайтах: www.ejaf.org/radian  та www.radianhiv.org.  

Фонд в Twitter (@ejaf), Facebook @eltonjohnaidsfoundation й Instagram (@ejaf).

 


Останні публікації цього розділу:

Постачання детекторів газу для СММ ОБСЄ в Україні

Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Конкурс на створення автоматизованої системи оцінки вартості майна для ФДМУ

Kонкурс на закупівлю обладнання

Набір учасників на тренінг "Права людини як найвища суспільна цінність"

До 26 липня – прийом заявок на Regional Champions Accelerator