Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
GenerationZ

тренінги навчання команда
Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Громадська організація “Покоління “ЗЕД” в рамках виконання проєкту «Вплив мешканців громади на якість медичних послуг в Красноріченській ОТГ»,  який реалізується в рамках проекту ПРООН «Підтримка Європейським Союзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» шукає Експерта зі стратегічного планування. Метою проєкту є забезпечення прозорості рішень Красноріченської селищної ради стосовно організації надання якісних медичних послуг населенню та співпраці громадян у виявленні та подальшому задоволенні потреб у медичному обслуговуванні через розробку та затвердження Стратегії розвитку медичного закладу громади і створенням сучасного маніпуляційного кабінету. 

Тривалість проєкту: з серпня по грудень 2020 р. 

Завдання експерта зі стратегічного планування полягає в проведенні запланованих стратегічних сесій, наданні консультації щодо стратегічного планування розвитку медичного закладу. Підготовки аналітичних складових Стратегії розвитку медичного закладу, які спиратимусь на аналізі вихідних даних, напрацювань робочої групи та опитування мешканців громади.

Просимо зацікавлених осіб надати свої резюме та фінансові пропозиції не пізніше 11 серпня 2020 року на електронну пошту: [email protected].

Додаткову інформацію та технічне завдання завантажте у наступному файлі. 

ТЗ_Експерт зі стратегічного планування_ПоколінняЗЕД


Останні публікації цього розділу:

Гранти House of Europe на персональні проєкти в шести сферах

Набір на онлайн курс з екологічного права «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян»

Харківська Міська рада оголошує конкурс соціальних проєктів

Новий проєкт для викладачів журналістики: Використання даних проти маніпуляції та дезінформації

Відкритий конкурс на закупівлю послуг із проведення культурно-пізнавального інформаційного заходу для туристичних операторів і представників ЗМІ

Тендер на закупівлю товарів/послуг