«Екогерої розпочинають яскраве літо»: конкурс дитячих малюнків на екологічну тему

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Evgen Gomonjuk

Конкурс дитячих малюнків «Екогерої розпочинають яскраве літо»
«Екогерої розпочинають яскраве літо»: конкурс дитячих малюнків на екологічну тему

Миколаївських дітей запрошують долучитись до конкурсу дитячого малюнка «Екогерої розпочинають яскраве літо». Як розповідають організатори, метою заходу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей та їх батьків, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури.

Етапи проведення конкурсу: прийом робіт — з 5 червня по 20 червня, визначення переможців — з 21 по 24 червня, оголошення та нагородження переможців — після 25 червня.

Учасниками конкурсу можуть бути вихованці дошкільних навчальних закладів, віком від 4 до 6 років.

Для участі в Конкурсі необхідно до 20 червня 2020 року заповнити онлайн-форму.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості — малюнок. Роботи повинні відповідати таким вимогам: малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів; розміри малюнків не обмежуються; малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і виконані в будь-якій техніці малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці, крейда тощо).

 Конкурсні роботи мають бути виконані на екологічні теми: «Збереження довкілля – відповідальне споживання» або «Сортування – правильне поводження з відходами, відходи – це ресурс».

Екогерої розпочинають яскраве літо

Можна створити малюнок як за однією з цих категорій, так і за кожною з них. Головне – бути оригінальним, яскравим та привернути увагу до екологічної проблеми, яка буде висвітлена, містити заклик, спонукати суспільство до реальних активних дій.

Конкурсні роботи оцінюються за такими критеріями: відповідність роботи тематиці Конкурсу; актуальність теми; оригінальність та оформлення; ступінь самостійності автора під час виконання роботи; якість роботи тощо.

Роботи, надані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує цілковиту згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права в подальшому.

Для оцінки й відбору кращих робіт і визначення переможців організовують засідання журі. Журі визначає роботи, що посіли І, ІІ і ІІІ місця. На переможців Конкурсу чекають цінні подарунки від партнерів проекту. Інформація про переможців буде розміщена на сторінці організатора.

Організатори Конкурсу: КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва» та ГО  «Ресурсний центр громадських ініціатив» за підтримки Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера компанії Pepsico Ukraine.

Положення про конкурс.

Посилання на подію в Facebook.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі обладнання

ФІНАНСИ КРЕАТИВУ — навчальна програма

Відкритий тендер із закупівлі систем освітлення

Закупівля обладнання для очищення повітря для офісів

Конкурс на закупівлю комп'ютерної техніки

Конкурс проєктів соціальної дії у Розівській громаді