Дизайн-мислення для українських бібліотекарів: конкурс на участь у проєкті

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oxana Boiarynova

fb cover ph
Дизайн-мислення для українських бібліотекарів: конкурс на участь у проєкті

ВГО Українська бібліотечна асоціація розпочинає реалізацію нового міжнародного проекту під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», що підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., – навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

Нашими партнерами у реалізації проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» є Публічні бібліотеки м. Орхус, Данія та Білоруська бібліотечна асоціація.

 

У межах проєкту ВГО Українська бібліотечна асоціація на конкурсній основі відбере 30 бібліотекарів з України та Білорусі, які пройдуть два тижневих тренінги за участю датських та українських тренерів.

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.). Про креативні індустрії читайте тут.

ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс для бібліотекарів України на участь у проєкті.

До участі у конкурсі запрошуються бібліотекарі з публічних бібліотек України. Тренінги пройдуть у м.Київ. Робоча мова – українська.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю у тренінгах. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Для участі у проєкті потрібно до 30 березня 2020 р. заповнити аплікаційну форму з коротким описом ідеї нової бібліотечної послуги та надати лист підтримки від керівництва бібліотеки щодо участі у проєкті та виконання проєктних умов на адресу [email protected] з приміткою в темі листа «Дизайн-мислення для українських бібліотекарів».

Переможці будуть визначені конкурсним журі до 06 квітня 2020 р. та повідомлені окремо.

За консультаціями звертайтеся до Виконавчого офісу ВГО Українська бібліотечна асоціація: (044) 383-14-32, [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Комунікація під час кризи. Набір на медіатренінги

Конкурс цінових пропозицій на виконання робіт із виготовлення та встановлення МАФ для велосипедистів на території Івано-Франківської області

Конкурс проектних пропозицій на проведення дослідження щодо впливу наслідків коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

Молодь запрошують взяти участь у глобальній програмі Upshift Online

Завершується прийом заявок на участь у IV Гендерній медіа-школі

Грант для стартапів на стадії розширення (Модифікація)