Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив додатковий набір менторів для роботи з молоддю

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив додатковий набір менторів для роботи з молоддю

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) шукає менторів/ок  для роботи з молоддю в рамках програми UPSHIFT у таких областях: Запорізькій, Полтавській, Одеській, Миколаївській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській та Тернопільській. 

UPSHIFT — це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку  та ресурси, щоб створити  соціально важливі проєкти.

Задача менторів/ок програми UPSHIFT — допомагати молоді знаходити власні рішення до проблем, які їх хвилюють,  але не вирішувати ці проблеми, замість молодіжних команд. Робота з учасниками відбувається наживо під час тренінгів і передбачає грошову винагороду.

Для того, щоб краще зрозуміти, як направляти команди у їхній роботі, відібрані кандидати/ки пройдуть навчання за методологією UPSHIFT, отримають навички менторства та фасилітації групової роботи з молоддю та зможуть увійти до пулу менторів/ок програми.

Більше деталей та форми для реєстрації за посиланнями:

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сайті або у фейсбуці чи інстаграмі


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?

Тендер із закупівлі транспортних послуг

Тендер на постачання обладнання (іригаційні системи) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО - організацій водокористувачів

Тендер на закупівлю портативних зарядних станцій-137 шт.