Другий набір #SimpleSE: Соціальне підприємництво – це просто

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Iryna Baran

facebook_пост_ навчальна програма Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Одеська
Другий набір #SimpleSE: Соціальне підприємництво – це просто

14-ти денна навчальна програма онлайн-інкубатору складається: з 2 днів навчального інтенсиву і 12 днів практики. Готові за 14 днів створити власний соціальний бізнес? Бізнес, який приносить прибуток і змінює твоє місто та життя людей?

Розпочинай зміни та бери участь у навчальній програмі #SimpleSE: Соціальне підприємництво — це просто!

14-ти денна навчальна програма онлайн-інкубатору складається з 2 днів навчального інтенсиву і 12 днів практики. За цей час учасники працюватимуть над розвитком своєї ідеї та запуском соціального бізнесу. Ти отримаєш консультації від провідних експертів з фінансового менеджменту, маркетингу, піару, юридичних питань, бухгалтерського обліку, фандрейзингу. Відомі соціальні підприємці, які вже заснували успішні соціальні бізнеси, стануть твоїм ментором-наставником. Навчання відбуватиметься в онлайн-форматі.

Для участі потрібно:

- бути повнолітнім;

- знайти соціальну проблему* і мати бажання її розв’язати відкривши власну справу;

- мати можливість бути присутнім на дводенному онлайн-заході (12-13 вересня) і бути залученим до виконання практичних завдань протягом дії програми (1-2 години на день);

- до 08 вересня 2020 заповнити анкету за посиланням:

https://forms.gle/F2ZEZaNKfkLe4R1P6

*Які проблеми це можуть бути?

Соціальне підприємництво здійснюється з соціальною метою та сприяє розв’язанню суспільно важливих проблем громади, зокрема:

  •  соціальна інтеграція та працевлаштування вразливих категорій населення (люди з інвалідністю, літні, ветерани АТО/ООС, переселенці, люди, які потрапили у складні життєві обставини та ін.);

  • відсутність соціальних сервісів та послуг, розвиток соціальної інфраструктури;

  •  вирішення екологічних проблем (у тому числі відсутність сортування вторсировини, забруднення водойм/суші, бездоглядність безпритульних тварин, скорочення лісових насаджень, деградація земель, зупинка процесу втрати біорізноманіття тощо)

  •  відсутність якісної освіти (у тому числі інклюзивної), медицини, правових послуг;
  • вирішення інших соціально  важливих проблем громади.

Заявки від кандидатів з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Одеської областей приймаються до 8 вересня 2020 року (включно).

Проживаєш в іншій області України? В окремих випадках організатори можуть розглянути заявки від вмотивованих учасників не із цільових регіонів програми.

Участь у навчальній програмі – безоплатна. Кількість місць обмежена.

Відповідь щодо підтвердження участі буде надіслана після 10 вересня 2020 року.

Виникли запитання? Пишіть нам за поштовою адресою [email protected], або на сторінку проєкту

__________

Навчання відбувається у межах проєкту #SimpleSE: «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва» реалізується ГО “Простір 500” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та покликаний підтримати бізнес-асоціації, громадські організацій, організацій з підтримки бізнесу та МСП, зміцнюючи спроможність їхньої участі у процесах розвитку соціального підприємництва в Україні.

Інформаційні партнери заходу: 

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради

Креативна платформа “Млин”

Центр розвитку бізнес-технологій та культури


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю послуг: Комунікаційної кампанії на підтримку Дніпропетровської обласної військової адміністрації, та 10 територіальних центрах надання адміністративних послуг

Конкурс на закупівлю послуг: Медіа-кампанії для висвітлення підтримки центрів ВПО Запорізької обласної військової адміністрації

DiXi Group шукає провайдера з IT-підтримки

Запит комерційної пропозиції на закупівлю меблів для офісів у м. Дніпро та м. Мерефа (Харківська обл.)

Конкурс грантів в сфері захисту суспільного інтересу за допомогою судової системи

Пошук партнерів для реалізації освітнього проекту “Girl Power”